SVÍČKOVÝ FOTBAL

Počet hráčů1030
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 19 hodnocení81
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5368 krát (4 denně)
Parametry: Na hřiště, Do tmy, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: svíčky, branky
Projdete co nejvícekrát soupeřovou brankou. Ale pozor na svíčku!

Pravidla

Každý hráč dostane 1 svíčku, hraje se po družstvech. Úkolem je projít se zapálenou svíčkou soupeřovou brankou. Pokud je hráči sfouknuta svíčka, nesmí ostatní nijak omezovat ni ohrožovat a vrací se zpět ke své domovské svíčce (ta je kousek za vlastní brankou), zde si zapálí svíčku a může jít znovu. Hráči si nesmějí navzájem zapalovat svíčky.
Rozhodčí: V každé brance sedí jeden rozhodčí, který kontroluje zapalování svíček a počítá obdržené góly. Ostatní rozhodčí pobíhají po poli a kontrolují sfoukávání apod.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Hru jsme hráli na školním výletě. A je to fakt maso, hráli jsme po tmě a na mokrý trávě, takže to krásně klouzalo, ale doporučuju starý oblečení, měli jsme všichni zelený kolena :) Na to, že hráli jena dva kluci a zbytek byl holek jsme byli všichni docela pomlácený a nějaký vlasy to taky odnesla. Ale je to skvělá hra.
: My sme tuto hru hráli ještě po tmě =D hrali dospěí i maé děti takže byla sranda =D Ale opravdu se musí dávat pozor na vlasy ... stánout gumičkou a kšiltovku =) Někdy je lepší chodit OPRAVDU pomau než rychle ... někdy se stává že se svíčka sfoukne sama =D xD
: je to skvělá hra hrajeme to s dětmi , na každé akci moc je to baví, až na to, že musíte neustále dávat pozor na to, aby se nikdo nepopálil. Takže rada : děvčata a chlapci s dlouhými vlasy si je musí stáhnout do culíku a nejlépe ještě pod nějakou pohlavní pokrývku. =o) jinak super doporučuji zahrát
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!