Podpisy

Počet hráčů530
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 31 hodnocení82
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 11706 krát (8 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Do tmy, Pohybová, Honička, Na inteligenci / paměť
Potřeby: papíry, tužky
Podepíšu se ti, až budeš mít podpis....

Pravidla

Hra se dá hrát asi kdekoli, my jí hráli za šera a pak za tmy na táboře.
Vedoucí se rozmístí v terénu a mají u sebe propisku. Určí si mezi sebou neměnné pořadí, v jakém se budou podepisovat. Úkolem dětí je sehnat do sešitu (na papír) podpisy všech vedoucích. Vyhrává ten, kdo to bude mít jako první.
Ale ouha - přiběhnou k nejbližšímu vedoucímu (A) a ten jim sdělí, že se jim podepíše pouze tehdy, pokud mají v sešitě již podpis jiného vedoucího (B). Vydají se tedy hledat B, až ho najdou, ten jim sdělí, že se jim klidně podepíše, ale nejprve musí mít podpis třetího vedoucího (C). Děti tedy musí zjistit, kdo je jako první, získat jeho podpis, pak najít druhého atd.
Hra se dá spestřit tím, že se vedoucí pohybují a mění svá stanoviště. U stožáru byl vedoucí B, který chtěl nejprve podpis vedoucího C, ale když už se podaří ulovit podpis vedoucího C u stožáru nikdo není a je potřeba ho zase najít.
 

Alternativní pravidla

: Znám jako na Sněhurku a 7 trpaslíků. Šmudla dá podpis jen tomu, kdo má podpis od Prófy, Prófa zas jen tomu, kdo má podpis od Štístka a tak dále. A nakonec Sněhurka dá podpis jen tomu, kdo má podpisy všech trpaslíků.

Komentáře

: je to parádní noční hra. Hrajeme jako Sněhurku a x trpaslíků. Sněhurka se podepíše, jen má-li podpisy všech trpaslíků. trpaslíci ztrpčují život hráčům tím že se pohybují (člověk tak občas najde několikrát stejného trpaslíka) a mění podpis za vtipné úkoly (není nutné).
: My jsme hráli něco podobného - děti dostaly seznam hodnot, musely si přibližně určit jak jdou za sebou. Pak běhaly od vedoucího k vedoucímu - každý představoval nějakou hodnotu. Musely tak zjistit, která hodnota vedoucí je a zda je na tolikátém místě, jak si myslely. A také se muselo podepisovat ve správném pořadí :)
: My tuhle hru taky hráli ale trošku jinak vedoucí se schovali, ale my u každého museli plnit nějaký úkol například: přines a pojmenuj 5 rostlin, udělej 10 dřepů, musíš mít podpis jiného vedoucího (taky se to oběvilo ale asi jen 1).......možností je prostě spousta jak se dá tato hra spestřit a nejlepší na ni je to, že nepotřebuje přípravu.:megafon:
: Hra zní zajímavě:) určitě vyzkouším s dětmi
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!