Ruská ruleta

Počet hráčů410
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 34 hodnocení70
%

Autor:
Zdroj: http://hernicek.ic.cz
Zapsáno:
Zhléhnuto: 10448 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání
Potřeby: noviny, vejce
Méně smrtelná variace na Ruskou ruletu

Pravidla

V carském Rusku se mezi šlechtou rozmohla hra, které se říkalo "ruská ruleta". Šlo o to, že se vzal bubínkový revolver, nabitý jediným nábojem. Nikdo nevěděl, kde náboj je. Poté brali šlechtici jeden po druhém revolver, natáhli kohoutek, přiložili si revolver ke spánku a zmáčkli spoušť. Když vyšla rána, ostatní odnesli mrtvolu a hra skončila. Pokud rána nevyšla, pokračoval další.
(pozn. Okouna: jeden borec zajisté převyšující šedý průměr svým intelektem zkoušel hrát ruskou ruletu s automatickou pistolí s jediným nábojem v zásobníku. Za svoji snahu získal Darwinovu cenu.)

Naše obměna:
Každý hráč si udělá papírovou čepici z novin. Čistotní hráči se vysvléknou do půl těla, nebo se přikryjí igelitem, pláštěnkou atd. Všichni si sednou do řady nebo do kruhu. Vylosujeme jednoho hráče, který odejde. Po jeho odchodu vylosujeme dalšího hráče, kterému dáme na hlavu syrové vejce a zakryjeme ho čepicí. Všichni ostatní mají také nasazené čepice. Pak se přivolá první vylosovaný hráč, ten si ostatní obejde za jejich zády, aby poznal, pod kterou čepicí se skrývá vejce. Potom má jedinou ránu na jeho zásah. Trefí-li se, hra končí, netrefí-li se, sedá si na místo toho, kterého udeřil a ten se vzdaluje, aby mohl hádat. Opět se losuje, kdo bude mít na hlavě vejce a hra pokračuje. Doporučení : vejce je vhodné na hlavu dávat s částí krabičky - lépe drží a hráč nesedí tak křečovitě.
 

Alternativní pravidla

: My jsme ve hře nahradili vajíčka malými vodními balónky, které nejsou tak drastické jako vajíčko – „odstřelený“ jen uschne, nemusí se zbavovat zbytků vajíčka.
: My jsem hru okořenili tím, že jsme hráli s čepkama všichni, každý měl své číslo a 3 vajíčka se rozdávali podle čísel, které padali na ruletě (z casina). Někdy bylo skoro až vražedné čekat na to než se kulička u nějakého čísla zastaví.

Komentáře

: je to fakt dobrý! (ale jen když to nehrajete:))
: My jsme to na táboře hráli taky, je to dost mazec, my jsme nelosovali jméno, ale každý hráč si z obálky vytáhl papírek s nějakým nápisem (např. dobrý den, kočka, ahoj, atd.) a kdo měl papírek s nápisem ruská ruleta, dostal vajíčko,ale to je jedno... , když jsme to hráli poprvé, nikdo z hráčů nevěděl o co jde, žádný vyslíkání do půl těla nebo igelit :D,no a zrovna napoprvé jsem měla vajíčko na hlavě já, vůbec jsem neměla páru co pod tou čepicí mám, za dvěrmi byla kámoška a já jsem tak trochu hodně tušila, že půjde na mě, a taky že šla :D, pro mě to bylo hoodně velký překvapení když po mě začalo stíkat rozbitý vajco :D za ten večer mi na hlavě rozbili ještě další tři, ale sranda byla nepopsatelná :D.... doporučuju
: Jen takový malý tip: aby vám vajíčko dobře sedělo na hlavě je dobré vyrobit si na něj jakoby stojánky z ruličky od toaleťáku - šmiknout proužek asi 2-3 cm široký a na něj vajo položit.
: tohle hráli cedoucí na táboře... akorát ten co odešel měl tři pokusy... a na ten poslední se trefil chudák ta holka co to odnesla.... bylo to fakt nechutný. pak bylo zajímavý jí pozorovat jak sedí s hlavou ve škopku a snaží se umejt si vlasy....
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!