Příběhy z depa

Počet hráčů4moc
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyNáročná
Věk hráčůdospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 28 hodnocení47
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7028 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Sportovní
Potřeby: rekvizity k motivaci
Běhací, zničující, odrovnávající "automobilové" závody pro dvojice

Pravidla

Důležitá je prvotní motivace - agresivní hudba, video z nějakých auto závodů, kameramani, třeba i reálná scénka s autem.

Vyznačíme okruh (cca 0,5km), depo, start, startovní listinu a připravíme (uvnitř depa) dostatek tekutin, místo na sezení a klidný opočinek.

Po velkolepém odstartování vždy jeden z dvojice běží a jeden uvnitř odpočívá a píše druhému dopis.

Odpočítává se čas (cca 1h), "řidiči" se střídají po libovolném počtu okruhů (např. slabší oběhne jedno, silnější pak tři, slabší pak dvě, ..) - jediná podmínka je, že slabší musí uběhnout aspoň třetinu ze všech společně naběhaných okruhů.

Po vypršení času nastanou oslavy dojezdu do cíle, opečovávání vyplivnutých závodníků. Závěrem je vyhodnocení nejlepších automoblů (=dvojic) a čtení dopisů - příběhů z depa.
 

Alternativní pravidla

: Hráli jsme tuto hru jako zimní variantu na běžkách.. A pěju jenom chválu :) Drsňárna to je, ale příjemnější..

Komentáře

: Jak se spouští hra?
: janča: závidím ti, že sis ji mohla zahrát:)

Pejťulínek: Kdyžtak prosímtě uveď zdroj, kde se hra vzala... i pokud jsi se s ní ty seznámil jinde, je to fér k jejímu prvotnímu autorovi: Autor Vítězsal Pečínka, publikováno v knize Zlatý fond her II Prázdninové školy Lipnice (myslím, že citace podle ISO 690 nutná není - většina ví, o jakou knihu jde:)
: Musím souhlasit, že tahle hra je fyzicky velice nárocna!!!Ja sama jsem touto hrou na Lipnici prosla a musím rict, ze vetsina z nas si sahla na dno svych sil! bylo to ale supr! Nejlepsi jsou nakonec vzkazy, ktere si dvojce behem hry psaly!:)
: Tato hra se dá hrát i v různých obměnách - viz. kniha Táborové školy lipnice - hra závod La Mane. My ji hráli v noci a na kolech, coz je velmi zajímavá zkusenost. Je ale nutno vybrat cestu, kde v noci nejezdí auta a tak - tzn. polnacka, silnice kam je zakázán vjezd vozidlům krome určité dopravní obsluhy, která jezdí přs den atp... Samozřejmě kola musí být v dobrém stavu a musí být opatřena světlem... Pokud hrajete v noci, je dobré začít až je fakt úplná tma - hráči by o tom neměli vědět, prostě je vzbuďte a vytáhněte z místnosti, ze stanu atp... Hraje se pak až do ranního rozbřesku...
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!