Hoganův závod

Počet hráčů10moc
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 23 hodnocení32
%

Autor:
Zdroj: http://knihovna.adam.cz
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6505 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Sportovní
Potřeby: žádné
Zajímavý závod pro smíšené dvojice

Pravidla

Tento mírně surový závod vyžaduje pokud možno koedukované (smíšené) dvojice a bezpečnou trať o délce 5 - 6 kilometrů. Soutěžící dvojice závodníků musí vyznačenou trať absolvovat co nejrychleji a to stále pohromadě (drží se za ruku, nebo jsou za jednu ruku k sobě přivázání šátkem) a pozadu. Dvojice se nesmí obracet a zastavovat, pouštět nebo rozvazovat. Za otáčení se bokem po směru tratě je diskvalifikace. Je dovoleno střídat běh a chůzi. Na trať je možné umístit několik kontrol poctivosti průběhu.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Ono někdy uplně postačí, když jim svážete dvě nohy k sobě tak, že vznikne trojnožka a necháte je poměrně dlouhý úsek projít popředu.Asi 50m před cílem jim řekněte, ať si nohy rozváží a do cíle doběhnou.Jsou u toho hezké držkopády-mluvím z vlastní zkušenosti.Když jste zvyklí na to, že nějaké 4 km vás táhla cizí noha směrem k sobě, zvyknete si dělat to samé, ale pak ne a ne si odvyknout...řekla bych, že je to lepší varianta, protože v členitém terénu je mnohem menší pravděpodobnost, že se zraní...a to na dlouhé trati neuhlídáte...když si někdo zlomí nohu, tak než se to k vám dostane...
: No, rekla bych, ze to neni jediny kouzlo, zkuste si delsi dobu behat s nekym za ruku po zadu... Je to hra na zabiti,a le zasmejete se u toho.... A nejlepsi je, kdyz u toho potkate nahodneho houbare, který se vás zeptá, co deláte... :)
: Takze jediny kouzlo tyhle hry je drzet se za ruku se svym skautskym idolem a pokusit se u toho nezlomit nohu... :)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!