Na kovboje

Počet hráčů420
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 56 hodnocení51
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7073 krát (2 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Bang bang

Pravidla

Hráči se postaví do kolečka a ruce každého se promění v kolty. Na daný signál se rozběhne plácání v domluveném rytmu. Každá perioda má dvě části - poplácání do kolen (pro upřesňování rytmu) - a akční část. Takže to probíhá v rytmu: 'plác plác akce akce plác plác akce akce...' V akční části může hráč buď

a) nabíjet
hráč toto doprovodí patřičným zvukem. Obě ruce má v tu chvíli ohnuté v lokti k ramenou.

b) střelba
Druhou možností je střelba do některého z ostatních se slovy "bang bang" nebo podobnými citoslovci. Jestliže se dotyční nebrání (3.možnost), tak je mrtvý a z kola vypadává.

c) obrana
Jestliže tušíte útok od některého z protihráčů, můžete v akční části poklepat překříženými rucemi na ramena, čímž tvoříte štít. Kulky protihráčů jsou tak neúčinné.


Střílet můžete pouze, pokud máte nabito. Nabíjet do zásoby nelze. Existuje ještě pravidlo o kulometu. Kulomet prostřelí i štít a nelze se proti němu bránit a hráč nemusí nabíjet. Je možné jej získat tak, že si nabijete 5x aniž byste vystřelili. Tedy pět nabití v serii. Je na ostatních, zda takového hráče nechají získat kulomet, nebo ho včas zastřelí. Toto "vylepšení" však vůbec nemusíte aplikovat.
 

Alternativní pravidla

: Jednou jsme čekali u stodoly s podsadama a vybavením na tábor 5 hodin na příjezd traktoru který by nám ty věci odvezl na tábor. Neměli jsme žádný jídlo, pití ani nic dalšího. Tehdy nás kamarád naučil tuhle hru a hráli jsme ji asi 4 z těch pěti hodin. Protože nás nudila jenom obyčejný revolver, vymysleli jsme ještě samopal Uzi. Hráč tak mohl mít nabité dvě zbraně a střílet dvakrát za sebou (když chtěl). Po těch pěti hodinách jsme skončili s následujícími zbraněmi: Revolver, Uzi, Brokovnice, Plamenomet, Kulomet, nůž, břitva, bejsbolka, řemdih, cigáro a atomová bomba.
Spoustu dalších zbraní a vybavení jsme zkoušeli a neujali se, jako například neprůstřelná vesta, kanón a sniperka.
Dodělali jsme spoustu pravidel a hráli to i ve stylu counter striku :o)))
Na ukázku napíšu pravidla pro vybrané zbraně: Cigáro - nabíjení vypadalo jako zapalování cigarety, útok bylo naznačení típnutí někomu do obličeje, zasažený pak zbytek hry měl zavřené oči.
Atomová bomba - Nabíjení trvalo 5 fází a nesmělo být přerušeno a vypadalo jako psaní na počítači a počítání od 10 do 1 a pak následovalou bouchnutí do země a zakřičení NUKE! - Všichni včetně útočníka jsou mrtví
apod.

Geniální hra :o)))))))
: My jsme ještě zavedli akci Machrování: jde o to, že hráč si ani nenabíjí, ani se nebrání, ani nestřílí, prostě jen tak machruje... mává s rukama někde v úrovni své hlavy a vydává při tom zvik, něco jako tydlididý nebo tadadadá
: Taky je dobrý nabýjet i štít (libovolným pohybem např. zatleskáním) je to zajímavější.A mě se nejvíc líbí když je jedno nabytí štítu na dvě použití (toho štítu).

Komentáře

: :plamenomet: :bomba:
: :kulomet:
: Sorry, poslední komentář měl být k alt. pravidlům...
: Mireczek:
Tak to je mazec:) Taky to mame dost upgradle, ale ne tak moc...

Nabijet se muze do zasoby, maximalne vsak 8 naboju v zasobniku. Nabijeni se nezrusi jinou akci (tzn. pokud mam 5 naboju, pak se dvakrat kryju a jednou vystrelim, mam 4 naboje, nabiju nabiju vystrelim kryju nabiju mam 6 naboju a tak... (je potreba hrace, kteri si to pohlidaji, kolik maji...)
za jeden naboj normalni vystrel
za 3 naboje vystrel do dvou hracu soucasne
za 5 naboju bazuka - zabije i pres kryt
semtam, ale neujalo se, za 8naboju chemicky utok - jako nuklearka, semtam s obdobou ze zemrou jen ti, co se nekryji...

Obcas delame to, ze jednou za hru muzete pouzit matrix - predvadi se jednouduse jako Neo uhybajici pred kulkama a krome toho, ze je to kryt pred kulkou i pred bazukou si i nabijete - velmi sikovna vec...

Dalsi zajimavost je tymova hra - kdy hraje treba 5 proti 5. Kdyz na vas zustanou 2 a stridaji se v nabijeni/strileni jste v haji. Ale oni to casto popletou...:)

A nejoblibenejsi je takzvana hlasita - vydavaji se u toho predem domluvene zvuky tak moc nahlas jak to jen jde:) a treba ve vlaku jste opravdu stredem pozornosti:
Při nabijeni řvete na celé kolo YES!
Při výstřelu radši říkáme jméno toho, na koho střílíme
Při krytí se ruce nejen obyčejně kříží, ale zvedají se trochu výš a nastavují se do takové "machrovské" pózy - s výsměchem CHACHÁ, který patří těm, kdo po vás střílí...
"Ingramy" se volá při výstřelu na dva hráče zaráz a bazuka s sebou nese legendární "ŠVOM", při starších hráčích doplněno na ještě legendárnější "ŠVOM VOLE":) - předvádí se, jako když držíte nějakou tu bazuku, pancerfaust či co...

Ale hlavně, fantazii se meze nekladou, vymýšlejte další a dávejte vědět!:)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!