Na kovboje

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 4 až 20
Délka: Do 12 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 27. 4. 2006 v 21.48
Podobné hry
Bang bang

Pravidla

Hráči se postaví do kolečka a ruce každého se promění v kolty. Na daný signál se rozběhne plácání v domluveném rytmu. Každá perioda má dvě části - poplácání do kolen (pro upřesňování rytmu) - a akční část. Takže to probíhá v rytmu: 'plác plác akce akce plác plác akce akce...' V akční části může hráč buď

a) nabíjet
hráč toto doprovodí patřičným zvukem. Obě ruce má v tu chvíli ohnuté v lokti k ramenou.

b) střelba
Druhou možností je střelba do některého z ostatních se slovy "bang bang" nebo podobnými citoslovci. Jestliže se dotyční nebrání (3.možnost), tak je mrtvý a z kola vypadává.

c) obrana
Jestliže tušíte útok od některého z protihráčů, můžete v akční části poklepat překříženými rucemi na ramena, čímž tvoříte štít. Kulky protihráčů jsou tak neúčinné.


Střílet můžete pouze, pokud máte nabito. Nabíjet do zásoby nelze. Existuje ještě pravidlo o kulometu. Kulomet prostřelí i štít a nelze se proti němu bránit a hráč nemusí nabíjet. Je možné jej získat tak, že si nabijete 5x aniž byste vystřelili. Tedy pět nabití v serii. Je na ostatních, zda takového hráče nechají získat kulomet, nebo ho včas zastřelí. Toto "vylepšení" však vůbec nemusíte aplikovat.
Hru přidal: Kačer
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!