Majáky

Počet hráčů1030
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 52 hodnocení45
%

Autor:
Zdroj: WikiHerka - herka.deka.cz
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4392 krát (2 denně)
Parametry: Do terénu, Do tmy, Pohybová
Potřeby: baterky, svíčky
Proklouzni světlům majáků a jsi vítěz...

Pravidla

Motivace: Na nepřátelském území se vyskytuje několik objektů, které je potřeba zlikvidovat. Cesta k nim však nebude jednoduchá, protože území je hlídáno několika majáky, mezi nimiž bude potřeba proplout.

Příprava: Do území rozmístíme zapálené svíčky. Vedoucí tvoří majáky - mají baterku a pomalu se otáčí.

Vlastní hra: Úkolem hráčů je pozhasínat svíčky. Pokud je některý maják uvidí, tak se musí vrátit na startovní místo. Za každou sfouknutou svíčku má hráč bod.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Nardar. Tuhle hru jsme hráli na chatě a všichni, ačkoli ze začátku nechtěli vylízt z chaty protože se báli (docela překvapivé u skautů) tak po hře chtěli hrát znovu. Já se sice jen točil s baterkou, ale i tak si myslím, že je to super hra.
Pozn.1: Protože jsem nevěděl kolik svíček a majáků má asi být a na jak velké ploše , měl jsem strach, že se hra nepovede. Nakonec jsme dali 15 svíček, 3 majáky a na ploše asi 50mx50m (svíčky byly od sebe asi 5 m) a bylo to úplně ideální.
Pozn.2: Schválně jsem neřekl kolik svíček je ve hře a nakonec jsem se dozvěděl že z 15 svíček se hráčům podařilo sfouknout svíček 19. Tak to můžete taky zkusit u možná se u vás podaří sfouknou svíček ještě víc :-)
Pozn.3: Zezačátku se všichni báli jít ke svíčkám, že je uvidíme - my jsme občas zavolali "porucha majáku" nebo "výpadek elektřiny" a začali jsme odpočítávat třeba 10s, někdy i 20s a po tu dobu jsme zhasli baterky.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!