Sedím, myslím, líbám

Počet hráčů10moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 63 hodnocení39
%

Autor:
Zdroj: WikiHerka - herka.deka.cz
Zapsáno:
Zhléhnuto: 9262 krát (3 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání, Seznamovací
Potřeby: žádné
Ehm,určitě velmi oblíbená hra u starších skautů a skautek:)

Pravidla

Záměr: zábava, odstranění bariér

Vlastní hra: Židlí je o jednu více než hráčů. Ten kdo sedí po pravé straně od volného místa si přesedne a řekne "Sedím", další si přesedne a řekne "Myslím" a třetí si opět přesedne a řekne "Líbám", načež řekne jméno přítomné osoby opačného pohlaví. Ta se zvedne, přesedne si a políbí toho, kdo ji zavolal. Tím se uvolní nové místo, takže hra může směle pokračovat.

Poznámky:

* Zajímavá hra, že? Ale oblíbená.
 

Alternativní pravidla

: U nás se říká:sedím...čekám...miluji tě!!:srdce:
: My říkáme: sedím-myslím-miluju:break:

Komentáře

: :-) :-) :- :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
: Toto jsme hráli na táboře s poměrně malými dětmi 7 až 8 let-ty ještě nemají zábrany. Hráli jsme to s nimi a já, jakožto nezadaná instruktorka jsem sklidila polibků nejvíce :) Rozhodně NEDOPORUČUJI hrát na začátku tábora, jelikož pak všechny ostatní plány můžete hodit do koše. Děti se každou minutu kdy hrajete cokoliv jiného dožedují právě této hry. Na druhou stranu, došlo za celý tábor k desítkám projevů dětské lásky a je pěkné, když víte, že jste je vlastně přivodili vy:D
: Liskine...právě proto musí hrát i vedoucí a tomu aby se vybírali stále ti stejní lidi zabrání tím že vybírají i ty ještě nevybrané :iq:
u nás líbací hry hrajem od začátku tábora...a to máš vidět jak se o ně pak sami dožadujou:))))
: Zajímavá hra, jen nevím, jestli už to není pro někoho moc osobní:) Už vidím, jak se někdo stydí dávat pusu někomu cizímu:haha: Asi je to dobré hlavně pro kolektiv, kde se už znají.

Ještě mě napadá jedna věc - může se stát, že si budou kluci vybírat stále stejné holky (a naopak) a ty "nevybrané" z toho můžou mít špatnej pocit...
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!