Vynášení šátků

Počet hráčů820
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 46 hodnocení56
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4902 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Honička, Bojovka
Potřeby: šátky, hodinky, popř. stopky
Bojovka dvou skupin o šátky ležící v území

Pravidla

Obdélníkové hřiště rozdělíme na dvě stejné části, viditelně! Hrát mohou jen 2 stejně početné skupinky. Každá skupinka má své území s tím, že jedna hranice území je společná s druhou skupinkou. každá skupinka si do území rozmístí tolik šátků, kolik má členů a všichni členové se postaví do svého území. Hra se hraje 10-15 min a úkolem každého družstva je hlídat si své šátky a při tom vynášet šátky z území druhé skupinky. Šátek se smí vynést jen tehdy pokud - hráč vnikne celý do území druhé skupinky a vezme šátek do ruky, pak s ním už může pokojně odejít a položit ho do vlastního území. Má to však jeden háček - protihráči ho mohou v jejich území (při kradení) plácnout. V tom okamžiku je hráč nefunkční a čapne si na místě, kde ho plácli tzn, v cizím území. Zachránit ho může jen jeho spoluhráč, který vnikne celý do cizího území a plácne ho. HRÁČ, KTERÝ JDE ZACHRAŇOVAT, ANI ZACHRÁNĚNÝ PAK NESMÍ VZÍT ŠÁTEK, ALE MUSÍ SE VRÁTIT DO SVÉHO ÚZEMÍ!!! Hra končí uplynutím časového limitu a vyhrává skupinka, která má co nejvíce šátků.
 

Alternativní pravidla

: nutnost osvobozování spoluhráči nedoporučuji - pokud se někomu stane, že je chycen hluboko v poli soupeře, může si taky třeba deset minut posedět.
: Hru hrajeme s drobnou změnou, že šátky jsou až za územím, tam je taky neutrální pole, takže útočník je pak vlastně obráncům za zády, dokud je u šátků je v bezpečí, loven může být, až se zase vrací s šátkem na své území.
: Je to vlastně stejná hra jako "Na Angličany a Skoty (Švédy)". Akorát hráči nechodí do vězení, ale po chycení zůstávají na místě.

Komentáře

: Hra je príma, neděste se negativního hodnocení, na táboře ji hrajem pokaždý a je to vždycky príma, jen chvilku trvá, než se děcka rozběhají
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!