Kdo to je?

Počet hráčů420
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 113 hodnocení83
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 42675 krát (12 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Seznamovací
Potřeby: deka
aneb co nejrychleji poznej protihráče

Pravidla

Všechny hráče rozdělíme do dvou skupin. Je potřeba i dvou vedoucích, kteří budou držet napnutou deku asi ve výšce ramen. Každá skupinka si sedne na jednu stranu za deku tak, aby skupinky na sebe vůbec neviděly!!! tak a hra může začít... každá skupinka si v tichosti vybere jednoho hráče a dotyčný vybraný hráč si sedne těsně obličejem k dece. Princip je v tom, že až budou oba vybraní hráči na svých místech, vedoucí kteří drží deku ji pustí na zem a dotyční hráči se uvidí! Který hráč řekne dřív (zbývající členové skupinek nesmějí radit!) správné jméno toho druhého získává tím cenný bod pro svoji skupinku a vedoucí opět můžou zvednout deku a hra pokračuje, že si každá skupinka zvolí dalšího hráče. Které družstvo má víc bodů vyhrává :o))

Děcka si s oblibou ještě za dekou volí různé, skoro vždy velmi zjímavé polohy. Aby zmátly soupeře :o))) to všechno je povoleno, každopádně jim vždy musí být vidět do obličeje!!!!
 

Alternativní pravidla

: Pokud jeden z hráčů drží v ruce předem určený nějaký speciální předmět, musí jeho protihráč místo hráčova jména říct název předmětu.
Předmět musí jít vidět a může mít i speciální označení:)
Např. Na začátku hry se dá do každé skupinky jeden tenisák. Bude se nazývat Kopretinka;) Když si ho hráč vezme s sebou dopředu, musí si jeho protihráč míčku po sundání deky všimnout a na místo správného jména (naprotisedícího) hráče zavolat "Kopretinka!":) ;)
: A co to zkusit tak, že rozdělíme hráče do dvou družstev. Každé družstvo si vybere jednoho svého zástupce. Zástupce ze skupiny A se přilepí obličejem v dece a zástupce z družstva B Ho musí poznat po hmatu přes deku :break:
: Hrála jsem tu hru na táboře, ale to dítě které dříve řeklo jméno (jména) protihráče.:-D Tak se do své skupinky vrátil i tím dotyčným co byl pomalejší. Hru doporučuju.:-D
: Hrál jsem s mládeží i dospělými. Pokud na to nepřišli sami, tak jsem po nějaké době"poradil jedné ze stran, ať si tam sednou dva nebo více lidí, ať nechají židli prázdnou...bylo krásné vidět, jak se tváří :o))).
: Jenže oni se pak hádali :kladivko: a to nedělá dobrotu:break:
: No mně přijde dobré, kdyby si do obličeje vidět nemohli, pomůže to zajímavým kreacím :):vanoce:

Komentáře

: dobra hra na skauting :D
: Hrajeme ji každý rok s děckama na táboře a vždycky je to sranda. Můžu jenom DOPORUČIT :)
: tuto hru som pred rokom hral na tabore a je celkom v pohode http://www.hranostaj.cz/imgs/smiley/s103.gif
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!