Nálety

Počet hráčů425
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 37 hodnocení45
%

 
Podobné hryPodobné hry
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3679 krát (1 denně)
Parametry: Na cestu, Pohybová, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: žádné
Vidím letadlo... jsou to nálety!!! Všichni schovat!

Pravidla

Nálety jsou hra určena k zábavě a oživení když jdeme někam dlouho. Zvolí se jeden, který bude vedoucí hry a který někdy kdykoliv nečekaně po cestě zakřičí najednou "nálety"! Zavře oči a začne odpočítávání (10s), mezitím se všichni ostatní musí schovat tak, aby nebyli vidět.

Když skončí odpočet, může vedoucí otevřít oči a musí hledat schované hráče. Nesmí však chodit, může dělat pouze úkroky, může skákat do vzduchu, skrčit se... ale nesmí z místa. Když někoho zahlédne řekne jeho jméno a hráč vypadává. Když už vedoucí nikoho nevidí zařve "konec náletů" a kdo ze zbývajících nenalezených hráčů se nejdříve dotkne vedoucího má bod. Kdo nasbírá třeba 5bodů může křičet "nálety" zase on... Další hru už se odpočítává o jednu sekundu méně a další zase o jednu méně...
 

Alternativní pravidla

: já ji znám pod názve Písk! nebo Medvěd a hrajem k ní ještě další rozšíření. Třeba písk strom!, každej se musí do limitu chytit určitého stromu, který se zavolá hned s písk. Takže např. Písk borovice!!!
: Pokud je jakš takš sucho, ještě stojí za to "termiti"... Každý musí do limitu (podle zručnosti hráčů) vyzout botu a plácat s ní po zemi okolo sebe...
: My zase na výpravách křičíme ještě "Bomba!", všichni si musí lehnout na zem a zakrýt si hlavu a někdy křičíme "Štronzo!" (nevím, jaký to slovo má význam), to znamená, že všichni jakoby zmrznou na deset sekund, nikdo se po deset sekund nesmí ani hnout.
: hrajeme to taky ale kromě náletů máme ještě "povodeň"-všichni do 10s musí vylézt metr nad zem(strom, plot, kámen... )

Komentáře

: No, my ještě přidáváme opici, každý se musí do časového limitu na něco pověsit...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!