Na slony

Počet hráčů215
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 43 hodnocení50
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6166 krát (2 denně)
Parametry: Na sníh, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Točení kolem vlastního chobotu a následující desorientace jako zdroj dokonalé zimní zábavy.

Pravidla

Hráči se postaví po dvojicích nebo trojicích na start (rovná čára ve sněhu) a na "Teď!!!" začnou rotovat kolem svého chobotu (jednou rukou se držíme za nos a druhou prostrčíme do vzniklého otvoru). Ze začátku udělají jen 5 otoček a vyběhnou k cíli (rovná čára ve sněhu na druhém konci území, tak 10 - 20m vzdálená od startu). Kdo doběhne první dostane bod a oklikou se vrací zpět ke startu. Cestu k cíli však komplikuje motající se hlava. Hráč, který upadne (do měkkého sněhu) musí udělat na místě ještě dalších pět otáček a hlava se mu začne motat ještě víc a do cíle dojde jen s velkými obtížemi, ale "publikum" takové jedince ocení nejvíc. V dalším kole na startu se přidá několik otáček navíc. Vyhrává hráč s největším počtem bodů, ale největší borec je stejně ten kdo se do cíle třeba ani nedoplazí.
 

Alternativní pravidla

: My tomu rikame blbarna, vetsinou 3 kolikky zatlucene v zemi, kolem kazdeho 10 otocek a pak shodit ci skopnout petku :-)
: My jsme museli obíhat kolem metrovýho klacku, potom jsme se museli rozběhnout a na jeden pokus kopnout do petflašky, což se skoro nikomu nepodařilo:D
: tohle jsme dělali jako jednu ze soutěžních disciplín, s tou změnou, že se soutěžící dotkne dlaždice na zemi a okolo té se potom točí... a otáčky byly podle věku... u těch starších i 20, ale spousta lidí spadla už třeba po 7... a jako třešničku na dortu měli odpálit míč do brány... ;)

Komentáře

: Také lze se točit okolo jeden metr vysokého klacku zaraženého pevně v zemi, kterého se v předklonu dotýkáme čelem. Stačí pět otáček a nevíte kde jste.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!