Loterie

Počet hráčů310
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 32 hodnocení34
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3471 krát (1 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání
Potřeby: papírové kartičky
každý může vyhrát

Pravidla

Na začátku je fajn vyrobit si kartičky s nějakým obrázkem kolem loterie či výher, který si pak hráči mohou schovat - není to však nutné, hráči si mohou napsat své číslo kamkoli na papír. Nyní k samotné hře. Všichni se někam usadí, nejlépe tak, že utvoří nějaký kruh. Vedoucí rozdá kartičky (pokud je vyrobil), a řekne hráčům, aby si na ně (nebo tedy i na nějaký papír) napsali číslo od 1 do 100 tak, aby ho soused neviděl. Nyní se začnou rozdávat výhry.

Každý hráč se pokusí uhádnout číslo člověka, který sedí po jeho pravici, pokud uhádne dostane 10 bodů, pokud ne má smůlu. Dále udělíme 5 bodů všem, kteří mají liché číslo, 3 body všem jejichž číslo napsalo nejvíce hráčů, 2 body pro ty kteří mají nejvíce čísel v desítce (myšleno tak, že tři hráči mají svá čísla od 1 do 10, pět hráčů od 11 do 20). A tak můžeme vymýšlet spousty kombinací a různě je hodnotí, vyhraje ten, kdo má na konci nejvíce bodů. Je samozřejmé, že to, že dostanou body hráči se sudými čísly a či třeba hráči, jejichž číslo je větší než 50, si musíme napsat před hrou, aby nás někdo neobvinil z podvodu.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!