Rekvitzity

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 5 až 100
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 31. 8. 2012 v 12.10
S předměty které máš k dispozici předveď scénku

Pravidla

Hra se dá hrát v přírodě i v místnosti, když venku leje jak z konve. Hru je lepší hrát na oddíly. Na začátku řeknete každému, ať si připraví (přinese) jednu věc, něco, cokoliv, je úplně jedno co, ale něco. A pokud možno každý z odd. ať má něco jiného. Teprve poté co budou všichni připraveni se svými věcmi, sdělíte následující pravidla.

Vybraní jedinci z každého odd. budou postupně předvádět scénky za použití rekvizit, které si daný odd. přinesl. Scénky mohou být rozdělené do kategorií a podle toho budou odd. hádat o co se jedná (název předváděné pohádky, filmu, běžné denní činnosti atd.). Body se připisují celým oddílům za uhádnutí scénky. Hádá i odd., jehož členové zrovna předvádějí. Předvádějící budou mít vždy čas si scénku rozmyslet a vybrat si rekvizity. Každý předvádějící může mít pouze jednu rekvizitu a během scénky si jí nesmí vyměnit. Půjčování mezi aktéry je povoleno. Doba na předvedení scénky je 1 minuta.

Na závěr jsme si to zkusili i my vedoucí, ale v trochu těžší verzi. Nejprve jsme si vybrali rekvizity a pak nám byla přidělena scénka. Nevěřili byste, k čemu všemu se dá obyčejná lžíce použít :)
Potřeby: Co kdo přinese
Hru přidal: Žába
Zdroj nebo autor: Dlouhá chvíle :)
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!