Rekvitzity

Počet hráčů5100
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 12 hodnocení78
%

Autor:
Zdroj: Dlouhá chvíle :)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4308 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pro zasmání, Na inteligenci / paměť, Divadelní / dramatická
Potřeby: Co kdo přinese
S předměty které máš k dispozici předveď scénku

Pravidla

Hra se dá hrát v přírodě i v místnosti, když venku leje jak z konve. Hru je lepší hrát na oddíly. Na začátku řeknete každému, ať si připraví (přinese) jednu věc, něco, cokoliv, je úplně jedno co, ale něco. A pokud možno každý z odd. ať má něco jiného. Teprve poté co budou všichni připraveni se svými věcmi, sdělíte následující pravidla.

Vybraní jedinci z každého odd. budou postupně předvádět scénky za použití rekvizit, které si daný odd. přinesl. Scénky mohou být rozdělené do kategorií a podle toho budou odd. hádat o co se jedná (název předváděné pohádky, filmu, běžné denní činnosti atd.). Body se připisují celým oddílům za uhádnutí scénky. Hádá i odd., jehož členové zrovna předvádějí. Předvádějící budou mít vždy čas si scénku rozmyslet a vybrat si rekvizity. Každý předvádějící může mít pouze jednu rekvizitu a během scénky si jí nesmí vyměnit. Půjčování mezi aktéry je povoleno. Doba na předvedení scénky je 1 minuta.

Na závěr jsme si to zkusili i my vedoucí, ale v trochu těžší verzi. Nejprve jsme si vybrali rekvizity a pak nám byla přidělena scénka. Nevěřili byste, k čemu všemu se dá obyčejná lžíce použít :)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!