Televizní noviny

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 3 až 20
Délka: Neurčitelná
Příprava: Snadná
Zapsáno: 31. 3. 2013 v 20.20
Opakovací hra. Děti rozdělené do 3-4 členných skupin mají za úkol si nacvičit scénku na dané téma - slouží jako opakovací hra, dejte jim něco, co jste s nimi probírali minule.

Pravidla

Je to hra, která je vhodná na opakováni po předchozí družinovce. Aspoň zjistíte, co si z ní pamatují.

Děti mají rádi příběhy, proto doporučuju, než začnete, jim říct příběh: Televizní stanice NOVINKY nemá reportéry a do (zde uveďte hodinu, kdy budou online vysílat - musít mít kameru nebo mobil, můžete si to potom přehrát na nějaké další schůzce) musí mít připravené natačení pro živé vysílání na dané téma. Ještě si můžete domyslet různé okolnosti atd... fantazii se meze nekladou.

Rozdělte děti do 3-4 člených skupinek. Každá si vylosuje téma a má dvacet minut na to si připravit reportáž. Můžou používat jakékoliv pomůcky, které jim poskytnete. Po uplynuté době začnou svoje nacvičené scénky předvádět. Je dobré to natáčet, jelikož je zábava, to potom sledovat, za nějakou dobu se tomu určitě zasmějete.

U nás to mělo veliký úspěch, naše holky jsou dost kreativní a reportáž na prvních 5 bodů skautského zákona ztvárnily jako situaci v poslanecké sněmovně. Musím říct, že to bylo zábavné a ani vy se u toho určitě nudit nebudete.
Potřeby: kamera/mobil/foťák-není ale přimo potřebná
Hru přidala: Týna
Zdroj nebo autor: vlastní
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!