Na hamounka

Počet hráčů420
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 166 hodnocení85
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 44287 krát (37 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Pro zasmání, Zážitková / inscenační, Seznamovací, Stolní / desková / papírová
Potřeby: tabulka čokolády, vidlička a nůž, rukavice, šála, kulich, hrací kostka
Jedli jste někdy čokoládu? Příborem? V zimním oblečení? A měli jste na to jen pár sekund stresu? Pojďte to zkusit!

Pravidla

Cílem hry je sníst víc čokolády než všichni ostatní a získat čestný titul hamounka. Není to sice zrovna morální, ale je to hra pro zasmání :-)

Hráči si sednou do kruhu, doprostřed se položí rozbalená tabulka čokolády. Začínající hráč hodí kostkou, pokračuje hráč po jeho pravici, dokud někdo nehodí šestku. Když se tak stane, onen šťastlivec se co nejrychleji musí obléknout do rukavic, kulichu a šály, chopit se příboru a pustit se do čokolády - samozřejmě ji krájí po jednou dílku. Ostatní hráči mezitím dál hází kostkou. Padne-li někomu šestka, hráč, který právě jí (nebo se teprve obléká) musí okamžitě přestat a odevzdat nástroje a oblečení tomu, co hodil šestku. A takhle to trvá až do vyčerpání čokolády.

Hru nedoporučuji slabým povahám a milovníkům čokolády. Především situace, kdy někdo hodí šestku v momentě, když právě míříte kouskem čokolády na vidličce k ústům, jsou velmi emocionální :-)

TIP: Pro zvýšení obtížnosti použijte rukavice bez prstů (jen s palcem), co nejtlustší a nejlépe i o něco větší velikost.
 

Alternativní pravidla

: My jsme to hráli se dvěma sadami oblečení, přičemž bylo nutno si pro, v našem případě sušenky, doběhnout asi 5 metrů a mezitím úporně házel kostkou druhý hráč. Když hodil šestku, oblékl se do druhé sady oblečení a toho prvního vyhodil od stolku se sušenkami- ten ze sebe co nejrychleji shodil oblečení, aby bylo k dispozici ostaním hráčům. Taktéž jsme někdy měli pro každého vlastní příbor.
: Nějak takhle::megafon::megafon::pis::cosi::):):):):-):-):-):cert::hophop::kladivko::break::box::box::neo::-P:-P:-P:amen::amen::amen::amen::rpg::pozor::asmd::tralala::tralala::tralala::tralala::bomba::hophop::kladivko::kladivko::jedi::box::vanoce::rpg::mnam:
: My sme si zavedli takové pravidlo, že ten, kdo jí čokoládu může sníst další kousek, až když dožvíká ten první protože někteří experti si nacpali do pusy půlku čokolády a pak ji žvýkali tak dlouho, že když znovu hodili šestku ješte stále měli plnou pusu ;)
: Hráli jsme na louce. Pokud jsi hodil šestku, musel jsi k čokoládě ještě cca 10 metrů doběhnout :)
: you have a great post i like it very much
www.vugujranwala.com
: Tak tak, s čokoládou zabalenou v novinách a přelepenou izolepou to dostává nový rozměr :D
: My to hráváme i s jinými typy jídla (například nějaké jablko nebo banán) případně i s vodou na pití pokud je potřeba zapíjet. Dále to nehrajeme v kruhu a už vůbec ne v sedu. Všichni hráči udělají řadu u kostky a o něco dál na stolku se na ně směje daná čokoláda i se vším oblečením. Jinak parádní hra!
: hráli jsme s zabalenou čokáladou..asi 6 lidí se vystřídalo než se nám to podařilo otevřít :D

Komentáře

: Taky to hrajem ale pod názvem Popelka a místo čokolády je tam popcorn :):-):haha::slunicko::hophop::hura:
: My jsme to hrávali s pudinkem v misce a měli jsme k němu někdy lžičku, jindy příbor...
Bránice nás bolely ještě týden po hře...:hophop:
: My jsme chudí a na čokoladu nemame :pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::pirat::plamenomet::rpg::iq::tabacek::pivko::pivko::pivko::pivko::pivko:
: Jedmo Jednou jsem snedla asi tri ctvrtiny cokolady nez se znovu hodila sestka:ziv::ziv::):-)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!