Na hamounka

Hru přidal: Makak
Zapsáno: 8. 9. 2013 v 00.30
Zhléhnuto: 46191 krát (33 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Pro zasmání, Zážitková / inscenační, Seznamovací, Stolní / desková / papírová
Potřeby: tabulka čokolády, vidlička a nůž, rukavice, šála, kulich, hrací kostka
Jedli jste někdy čokoládu? Příborem? V zimním oblečení? A měli jste na to jen pár sekund stresu? Pojďte to zkusit!

Pravidla

Cílem hry je sníst víc čokolády než všichni ostatní a získat čestný titul hamounka. Není to sice zrovna morální, ale je to hra pro zasmání :-)

Hráči si sednou do kruhu, doprostřed se položí rozbalená tabulka čokolády. Začínající hráč hodí kostkou, pokračuje hráč po jeho pravici, dokud někdo nehodí šestku. Když se tak stane, onen šťastlivec se co nejrychleji musí obléknout do rukavic, kulichu a šály, chopit se příboru a pustit se do čokolády - samozřejmě ji krájí po jednou dílku. Ostatní hráči mezitím dál hází kostkou. Padne-li někomu šestka, hráč, který právě jí (nebo se teprve obléká) musí okamžitě přestat a odevzdat nástroje a oblečení tomu, co hodil šestku. A takhle to trvá až do vyčerpání čokolády.

Hru nedoporučuji slabým povahám a milovníkům čokolády. Především situace, kdy někdo hodí šestku v momentě, když právě míříte kouskem čokolády na vidličce k ústům, jsou velmi emocionální :-)

TIP: Pro zvýšení obtížnosti použijte rukavice bez prstů (jen s palcem), co nejtlustší a nejlépe i o něco větší velikost.
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!