Zběsilá domácnost

Počet hráčů1050
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 3 hodnocení6
%

Autor:
Zdroj: kupodivu ani promile v krvi sem na to nepotřeboval
Zapsáno:
Zhléhnuto: 597 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání, Honička
Potřeby: lístečky, fixa
ten honí toho a ten zas toho

Pravidla

Hráče rozdělíme na několik stejně početných družstev. Domácnost se skládá z těchto členů: člověka, psa, kočky a myši. Tyto jednotlivé členy domácnosti napíšeme ve sejném poměru na lístečky. Každé družstvo obdrží stejný počet lístečků se stejným zastoupením každého člena domácnosti. Skupiny rozmístíme po obvodu kruhu a doprostřed kruhu umístíme předmět, který musejí hráči oběhnout.
Hra začíná následovně, jeden nebo více hráčů z každého družstva si vylosují lísteček se členem domácnosti. Na signál se snaží oběhnou předmět uprostřed kruhu a vrátit se zpět. Aby to nebylo tak jednoduché snaží se hráči chytat ostatní z jiných oddílů podle následujícího klíče. Člověk psa, pes kočku, kočka myš a myš člověka. Aby se hráči poznali kdo je kdo, vydávají po celou dobu zvuk příslušný danému členovi domácnosti. Člověk – Bla, bla, bla; pes – Haf, haf, haf; kočka – mňau, mňau; myš - písk, písk. Úkolem hráče je dostat se se svým lístečkem zpět a případně chycením protivníka získat lísteček navíc. Pronesené lístečky se už znovu nepoužívají. Kdo přijde o lísteček vrací se zpět ke svému družstvu a losuje znovu nebo vyběhne někdo další. Na konci hry se počítá kolik lístečků dané družstvo má + kolik dokázalo ukořistit.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!