Příšeří

Počet hráčů416
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 9 hodnocení70
%

Autor:
Zdroj: vlastní mysl
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2572 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Do tmy, Pohybová, Pro zasmání, Honička, Na inteligenci / paměť
Potřeby: svíčky
Zapamatuj si jména příšer, jinak se staneš šťavnatou potravou...

Pravidla

Organizátor potřebuje partu větších dětí/vedoucích, kteří mu budou dělat příšery. Každý z nich si vymyslí nějaké jméno, které se shoduje v začátečních písmenech s jeho vlastním. Příklad: vedoucí se jmenuje Petr Mach a vymyslí si příšeří jméno Pět Mačet. Nebo Hana Havlová se přejmenuje na Hustoslavu Hyenoidní. Jde o to, že když se děti dotyčné jméno dozví, musí mít nějakou šanci určit ke kterému vedoucímu se vztahuje. Děti nemusí znát přijmení všech vedoucích, stačí když znají vedoucí jménem a každý má v oddíle jméno začínající na originální písmeno. Doporučuju v příšeřích jménech dodržovat rody.

Poté co si příšery vymyslí jména, napíšou je na lísteček. Lístečky se rozmístí po hrací ploše, u každého lístečku hoří svíčka.
Příšery si na kraji hrací plochy udělají doupě. V doupěti mají něco co se děti snaží získat(mísu bonbónu/ponožky krále příšer/cokoliv). Během hry je většina příšer v doupěti a menší část jich běhá po hracím poli a chytá děti.

Stranou od doupěte začínají děti. Na toto místo se potom chodí i oživovat, pokud je sežere příšera. Co je to bude stát záleží na vás (10 dřepů, dojít někam, zazpívat písničku).

Děti mají za úkol naučit se co nejvíc jmen příšer nazpaměť a proniknout do doupěte pro hlavní cenu. Musí tedy běhat po hracím poli a učit se jména příšer. Pokud ho přitom nějaká příšera chytne, je sežrán a musí se jít oživit. Pokud ovšem už ví jak se příšera jmenuje a pošeptá jí to do ucha, pak se mu nic nestane a může jít dál.

Jakmile si někdo myslí, že zná dost jmen, může se odvážit do doupěte a pokud všem právě přítomným řekne jak se jmenujou, vyhrál.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!