Makro video hra I.

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až 30
Délka: Do 12 minut
Příprava: Snadná
Zapsáno: 6. 1. 2014 v 18.45
Znalostní a postřehová MAKRO-VIDEO-HRA - rostliny a hmyz z české zahrady

Pravidla

Hra je určena pro dva a více hráčů a má jednoduchá pravidla.
Jejím primárním účelem je zábava, sekundárně je možné zvýšit znalosti zúčastněných hráčů, ale i osob přihlížejících nebo celou hru organizujících.
Je možné jí hrát v klubovně, na horách, ve větších skupinách lidí, prostě pro pobavení lidí a dětí soutěživých a hravých.

K jejímu hraní je zapotřebí přístup k internetu a nějaké zobrazovací zařízení (SMARTPHONE, LCD, Notebook, televize, atd., čím větší tím samozřejmě lepší). Videa jsou opatřena vestavěnými titulky v CZ a EN jazyce. Nemusíte nic nastavovat, vše je připraveno pro hraní.

Hráči se rozdělí do skupin, určí zapisovatele správných odpovědí a po spuštění videa se snaží pojmenovat věci vyfotografované/natočené v MAKRO režimu, které vidí po určitou dobu na obraze ve videu. Vzhledem k tomu, že v jednom okamžiku hrají všichni najednou, je z taktických důvodů vhodné psát správné odpovědi na papír tak, aby je neviděli nebo dokonce neslyšeli hráči soupeřících mužstev. Na každém obrázku je jedna nebo více věcí k pojmenování. Za každou správně pojmenovanou věc/květinu/hmyz, atd. si mužstvo připočte jeden bod. Znamená to tedy, že z jednoho obrázku je možné získat i více než jen jeden bod. Po skončení video hry, je možné správné odpovědi shlédnout na videu s odpověďmi. V odpovědích nemusí být vždy vše pojmenováno, takže pokud něco uvidíte a správně to nazvete a v odpovědích to není, přesto je bod váš. Vítězem se pak stává to mužstvo, které získalo více bodů. Tato hra vám včetně vyhodnocení výsledků nezabere více než 10 - 15 minut.

Video je vytvořeno ve variantě SLOW, kdy má hráč nebo tým na uhádnutí delší dobu (7 sekund) a ve variantě FAST, která je mnohem náročnější a těžší (4 sekundy), a je tak určena především pokročilejším hráčům.

Varianty FAST a SLOW, včetně odpovědí, je možné najít na této adrese https://www.youtube.com/user/macrobyshi

případně jednotlivě:

SLOW - http://youtu.be/iyYLB-vkp6s
FAST - http://youtu.be/om8BxzQFJIc
ODPOVĚDI - http://youtu.be/GSs8_tee0Ik

V tomto případě se jedná o video s tématikou přírody, tedy "rostliny a hmyz z české zahrady" první díl, druhý bude následovat již brzy. Bude-li hra úspěšná a bude se líbit, napište a já pro vás vytvořím další videa, tentokrát s jinou tématikou :-)

Přeji Vám prima zábavu :-)
Shi

Copyright © 2013 MACRObySHI
Potřeby: Internet, LCD nebo Notebook nebo Smartphone, atd.
Hru přidal: MACRObySHI
Zdroj nebo autor: https://www.youtube.com/user/macrobyshi
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!