Pavoučí sítě

Počet hráčů699
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 3 hodnocení59
%

Autor:
Zdroj: Hry na dětské tábory
Zapsáno:
Zhléhnuto: 906 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Chodička / strategická, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: dvě klubka vlny odlišné barvy, stopky, píšťalka
Pavouk trpělivě, dlouho a přesně souká vlákno, až vytvoří pavučinu, do které lapá svou kořist. Potom přijde vítr nebo hospodyňka s koštětem a je po pavučině. Pavouk může začít soukat vlákno znovu.

Pravidla

Utvořte dvě družstva a každému dejte klubko vlny. Vyznačte startovní místo, např. udělejte z klacku čáru na lesní cestě. Členové družstva společně prochází mezi stromy různými směry a odmotávají nit z klubíčka přesně po dobu tří minut. Po uplynutí stanovené doby domotají nit až k místu startu a klubko položí na zem. Pak se hráči postaví ve svém družstvu do zástupu. Každý bude mít vymezený čas, aby namotával vlákno zpět na klubko. Jakmile zazní zvukový signál, musí ihned klubko položit a přeběhnout na konec svého zástupu. Okamžitě vybíhá další hráč, který musí doběhnout ke klubku a namotává nit zase jen do zaznění zvukového signálu, potom klubko položí a vrátí se zpět do družstva. hráči v družstvu se mohou vystřídat několikrát. Vítězem se stane to družstvo, jehož hráč jako první domotá nit, s klubkem se zařadí na první místo svého zástupu a klubko vztyčí nad hlavu.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!