Světová válka

Počet hráčů1240
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 14 hodnocení75
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 2052 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Pohybová, Honička, Sportovní
Potřeby: 8 kolíků, 1 desetimetrový a 1 čtrnáctimetrový provázek, míč
Tradiční Boj o míč vylepšený pro náročnější hráče.

Pravidla

Hráče rozdělíme do 4 skupin o stejném počtu. Hráči ve se skupině postaví do zástupu za sebe a každá skupina se postaví na jednu světovou stranu tak, aby skupiny stály čelem k volnému středu.
Ve středu postavíme jeden čtverec o straně 2 metry a kolem něj druhý o straně 3,5 metru. Nakonec doprostřed vnitřního čtverce položíme míč.
Na povel vyběhne z každého týmu jeden hráč. První dva, kteří doběhnou do vnitřního čtverce, zde z·stávají. Druzí dva čekají na vnější straně vnitřního čtverce.
Ve vnitřním čtverci probíhá souboj dvou hráčů o míč. Hráč se snaží popadnout míč a zmizet s ním vevnějším čtverci. Když ho ale druhý stačí plácnout dřív, než se dostane s míčem do vnějšího čtverce, musí míč položit zpět a boj pokračuje. V momentě, kdy se hráč dostane do vnějšího kruhu, musí ho třikrát oběhnout. Poté se snaží utéct ke svému týmu. Ve vnějším čtverci je v bezpečí, ale jakmile vykročí ven do volného prostoru, mohou ho chytat tři ostatní hráči (dva tu čekají od začátku a třetí
sem přijde během povinného tříkolového obíhání). Chytnou ho opět plácnutím ruky. Pokud se hráči podaří i s míčem doběhnout ke svému týmu, aniž by byl chycen, získává pro něj bod. Chytí-li ho však někdo, bod se připisuje jeho týmu. Hráči se v týmu točí tak, že ten, kdo doběhne, jde na konec řady a v novém kole běží ten, kdo stojí vepředu. Vyhrává tým s největším počtem bodů!
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!