Australská detektivka

Hru přidal: Onča
Zapsáno: 20. 9. 2014 v 19.12
Zhléhnuto: 6500 krát (8 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Na ven, Do terénu, Na hřiště, Pohybová, Honička, Sportovní, Na inteligenci / paměť
Potřeby: Výpovědi svědků, výpovědi podezřelých
Nedaleko městečka Maldow byl v noci přepaden poštovní vlak s penězi. Úkolem je dopadnout toho, kdo zorganizoval celé přepadení.

Pravidla

Hráče rozdělíme na libovolný počet skupin. Každá skupina dostane výpovědi čtyř podezřelých (viz. příloha). Kromě těch ale existuje i 20 výpovědí svědků (viz 2. příloha). Úkolem skupiny je získat postupně všech 20 výpovědí a porovnat je se 4 výpověďmi podezřelých. Pokud se shoduje výpověď svědka s výpovědí podezřelého, je to bod pro podezřelého, pokud ne, získává mínusový bod. Který z podezřelých má nejméně bodů je přirozeně zločincem.
Výpovědi svědků jsou pro každou skupinu zvlášť (tj. pokud hrají čtyři skupiny, musíme mít 4x 20 výpovědí, samozřejmě stále těch stejných). Výpovědi svědků navíc hlídá policie, aby nikdo nemohl svědky ovlivnit. Každá výpověď je zvlášť na papírku, který hráči získají sebráním. Pokud se jich ale dotkne policista, musí lísteček vrátit a jít zpět do "domečku", kde mají výpovědi podezřelých. Výpovědí svědků mohou brát hráči po jenom, postupně podle čísel.
Zvítězí skupina, která jako první odhalí vraha!

P. S.: Nelekněte se možná složitě napsaných pravidel, přidávám je i zestručněné. :)
P. P. S.: Hra je ozkoušená a u našich vlčat zaznamenala úspěch!
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!