Wágner

Počet hráčů1050
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 333 hodnocení72
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
 
Autor:
Zdroj: Gandalfova hlava:-D
Zapsáno:
Zhléhnuto: 30640 krát (9 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, S násilnými prvky
Potřeby: Lano (5-10 metrů), několik spacáků či velkých hadrů, silný rádce:-D
EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÉ!!! Velice drsná hra, kterou přežijí jen ti nejsilnější... :-D

Pravidla

POZOR!!! Tato hra je opravdu brutální a nedoporučuje se ji hrát s vlčaty a světluškami. Zatím se nám nestalo, že by se při ní někdo nezranil (odřeniny a podobně, nic vážného...). Také je silně návyková.

Ze začátku řekněte děckám tuto legendu: "Když byla v naší zemi zakládána první ZOO, stal se jejím ředitelem pan Wágner, který ale nesnášel lov zvířat pomocí pušek s uspávací střelou, proto při cestách po Africe lovil exepláře pro svoji ZOO zásadně lasem..."

Na konec lana, cca 7 metrů dlouhého, přivážeme jeden i více spacáků, aby vznikla koule, která i při velké rychlosti nikoho nezraní. Samotná hra spočívá v tom, že nějáký opravdu silný rádce či starší skaut je Wágner a ostatní jsou zvěř. Wágner točí balíkem jako řemdihem a snaží se zasáhnout "zvířata". Kdo je zasažen, vypadává ze hry. Je také vyhrazeno území o rozměrech cca 20x 30 metrů, ve kterém se smí "zvířata" pohybovat (kdo vyběhne je vyřazen) a lov může začít. Poslední přeživší je nějak odměněn za odvahu a vytrvalost... Lze provádět nejrůznější varianty se dvěma Wágnery a podobně.

Hru je nejlepší hrát na louce, ze které ale vysbíráme klacíky a kamínky...
 

Alternativní pravidla

: My v oddíle máme na konci lana velkou molitanovou kostku, a potom to de hrát i s vlčatama,i když je člověk musí trochu mírnit.
: "Pan Wágner" točí lanem v kleče nad hlavou a kolem něj jsou v těsné blízkosti rozházené bombóny. "Zvěř" se plíží pro bonbóny, kdo je zasažen, vypadává ("je uloven"). Hráč může vzít jen jeden bobnón a zase vycouvat za určenou hranici, pak zkusit znovu.
: My jsme těma spacákama zaplnili celtu a jak tam jsou ty vočka, tak se to dalo perfektně stáhnout. Doporučuju. Jinak je to úplně nejhustější hra. Naši kluci z ní byly úplně nadšený!!!
: My jsme uvázali spacák do deky, která byla stáhlá lanem. Fungovalo to bezva, spacák se nijak neponičil a deka taky přežila.
: My hráli s kusem molitanu uvázaným na laně...taky bych svůj spacáček dávala nerada :)
: hrali sme to tak ze kazdy mal v ruke umely pohar plny vody to bol vlastne jeho zivot.kym sa nevilial.
: Deka,či více dek by mohly zaručit větší bezpečnost
: Jednodušší je uvázat na konec Velký Míč(Médicimbál nedoporučuji,i když jsme sním přehazovanou a ,,Vybiku,, hráli Též...u Jestřába v Radlicích a jinde),jinak proč né Rovnou Laso či Bolaso se 3-4 tenisáky(a více lovců)...Ahoj Marcel -OGDEN

Komentáře

: Při hře se jeden hošan drasticky rozbil:jedi::amen::(:cool::plamenomet::asmd::neo::cosi::break::iq::rpg::sniper::cert::pivko::pivko::tabacek: rozbil si obrat
el
: Fakt hustá hra, nám v oddíle se taky osvědčila.
: Nedoporučuji hrát s vlčaty,....ale jinak je to hodně drsná hra :)
: no hrajeme to celkem často končí to většinou vyčerpáním wágnera a taky vyčerpáním a zmrzačením zvěřě ale všechny nás to pořád baví :motorovka::motorovka::motorovka::motorovka::motorovka::motorovka::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!