Wágner

Hru přidal: Šakal
Zdroj nebo autor: Gandalfova hlava:-D
Zapsáno: 1. 2. 2007 v 14.03
Zhléhnuto: 30898 krát (9 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, S násilnými prvky
Potřeby: Lano (5-10 metrů), několik spacáků či velkých hadrů, silný rádce:-D
EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÉ!!! Velice drsná hra, kterou přežijí jen ti nejsilnější... :-D

Pravidla

POZOR!!! Tato hra je opravdu brutální a nedoporučuje se ji hrát s vlčaty a světluškami. Zatím se nám nestalo, že by se při ní někdo nezranil (odřeniny a podobně, nic vážného...). Také je silně návyková.

Ze začátku řekněte děckám tuto legendu: "Když byla v naší zemi zakládána první ZOO, stal se jejím ředitelem pan Wágner, který ale nesnášel lov zvířat pomocí pušek s uspávací střelou, proto při cestách po Africe lovil exepláře pro svoji ZOO zásadně lasem..."

Na konec lana, cca 7 metrů dlouhého, přivážeme jeden i více spacáků, aby vznikla koule, která i při velké rychlosti nikoho nezraní. Samotná hra spočívá v tom, že nějáký opravdu silný rádce či starší skaut je Wágner a ostatní jsou zvěř. Wágner točí balíkem jako řemdihem a snaží se zasáhnout "zvířata". Kdo je zasažen, vypadává ze hry. Je také vyhrazeno území o rozměrech cca 20x 30 metrů, ve kterém se smí "zvířata" pohybovat (kdo vyběhne je vyřazen) a lov může začít. Poslední přeživší je nějak odměněn za odvahu a vytrvalost... Lze provádět nejrůznější varianty se dvěma Wágnery a podobně.

Hru je nejlepší hrát na louce, ze které ale vysbíráme klacíky a kamínky...
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!