Kamasutra

Počet hráčů4moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 113 hodnocení75
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 26125 krát (7 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Akrobatická hra pro dvojice. Nebezpečí zauzlování.

Pravidla

Tuto hru je zajímavé hrát v koedukované skupině:)
Slouží především k pobavení. Doporučujeme hrát jen v důvěrně známé skupince hráčů.

Nejprve je třeba připravit si lístečky s různými částmi těla. Například:
Levý / pravý kotník, l/p koleno, l/p ruka, l/p loket, l/p rameno, l/p bok, břicho, čelo, hlava, záda, ehm... hýžďové svalstvo atp. U těch l/p myslím jednou levý, podruhé na jinou kartičku pravý.

Nastupuje dvojice hráčů (buď jedna, nebo více současně). Je dobré, aby byli na měkkém, protože téměř vždy skončí na zemi ve zkroucené poloze.

Vedoucí losuje vždy dva lístečky s částmi těla. Úkolem herní dvojice je navzájem se dotknout se a zůstat v dotyku na oněch místech těla. Který z dvojice poskytne kterou z dvojice míst, to je z počátku jedno, později již nebývá moc na výběr. V každém kole jde vždy o jediný dotyk, ne o oba dva možné. V prvním kole se tedy hráči dotýkají na jednom místě, ve druhém již na dvou, ve třetím na třech...

Dvojice se při přestavování po nově vylosovaném páru lístečků může na 30 sekund 'rozpadnout', aby změnila pozici a zahrnula do ní i nový dotyk. Po těchto 30 sekundách však musí opět zaujímat pozici s předepsanými body dotyku, jinak skončila.

Pro lepší obměnu je možné vylosovat pro každou dvojici lísteček, který pak kromě určení dvou částí těla musí být mezi těly v bodu dotyku držen tak, aby nespadl.

Skóre dvojice tvoří počet kol, po kterých se udržela ve hře. Pokud je dost hráčů, více dvojic hraje současně a vyhrává ta, která vydrží nejdéle.
 

Alternativní pravidla

: My to hrajeme, tak že ti dva mohou i spadnout a lehnout si. Až sami uznají, že již nezvládnout další lísteček hra končí. Doporučuju nažhavit foťáky...:)
: Nebo je lepsi ty listecky davat na ty stejna mista (mezi leve kotniky,...) to je vetsi sranda a hraje se dokud nejaky listecek nespadne:)
: Na rádcováku jsme to hráli ve trojicích tak, že ses dotýkal s jedním člověkem třeba ušima, s duhým kolenama a ti dva další ještě nevzajem třeba břichem. Většinou to je zajmavé.

Komentáře

: Chtěla bych se zeptat, jestli vylosované části těla se vracejí zpět do "klobouku" nebo se dávají už mimo hru. Děkuji
: Super hra. Hrajeme ji rádi opakovaně. Trochu jsme to ztížili a určujeme, který z dvojice je jednička a který dvojka. Pak první vylosovaný lísteček je část těla jedničky a druhý část těla dvojky, kterýma se mají dotknout. Pokud se rozpadnou, je na nich, jestli se znovu spojí, nebo jestli boj vzdají.
: je to perfektna hra v druzina mala velký úspech :D
: nechapu tu hru
Všechny komentáře...




Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!