Kamasutra

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 4 až moc
Délka: Do 12 minut
Příprava: Snadná
Zapsáno: 4. 5. 2006 v 23.32
Podobné hry
Akrobatická hra pro dvojice. Nebezpečí zauzlování.

Pravidla

Tuto hru je zajímavé hrát v koedukované skupině:)
Slouží především k pobavení. Doporučujeme hrát jen v důvěrně známé skupince hráčů.

Nejprve je třeba připravit si lístečky s různými částmi těla. Například:
Levý / pravý kotník, l/p koleno, l/p ruka, l/p loket, l/p rameno, l/p bok, břicho, čelo, hlava, záda, ehm... hýžďové svalstvo atp. U těch l/p myslím jednou levý, podruhé na jinou kartičku pravý.

Nastupuje dvojice hráčů (buď jedna, nebo více současně). Je dobré, aby byli na měkkém, protože téměř vždy skončí na zemi ve zkroucené poloze.

Vedoucí losuje vždy dva lístečky s částmi těla. Úkolem herní dvojice je navzájem se dotknout se a zůstat v dotyku na oněch místech těla. Který z dvojice poskytne kterou z dvojice míst, to je z počátku jedno, později již nebývá moc na výběr. V každém kole jde vždy o jediný dotyk, ne o oba dva možné. V prvním kole se tedy hráči dotýkají na jednom místě, ve druhém již na dvou, ve třetím na třech...

Dvojice se při přestavování po nově vylosovaném páru lístečků může na 30 sekund 'rozpadnout', aby změnila pozici a zahrnula do ní i nový dotyk. Po těchto 30 sekundách však musí opět zaujímat pozici s předepsanými body dotyku, jinak skončila.

Pro lepší obměnu je možné vylosovat pro každou dvojici lísteček, který pak kromě určení dvou částí těla musí být mezi těly v bodu dotyku držen tak, aby nespadl.

Skóre dvojice tvoří počet kol, po kterých se udržela ve hře. Pokud je dost hráčů, více dvojic hraje současně a vyhrává ta, která vydrží nejdéle.
Hru přidal: Okoun
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!