Netušící Pasta

Počet hráčů630
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 16 hodnocení81
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 10482 krát (17 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Do místnosti, Na ven, Do terénu, Na cestu, K ohni či posezení, Pro zasmání, Slovní, Na inteligenci / paměť, Morální / sociální, Seznamovací, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: žádné
Znát kamarády jménem je jasná věc, ale co když musíš vědět i jejich vlastnosti?

Pravidla

Hra je vhodná prostě pro zasmání, jako okořenění jiného programu či jako seznamovačka pro hráče, kteří se už trošku znají (aspoň jménem).

Hráči si posedají do kroužku a každý dostane úkol vymyslet jednu vlastnost, která ho nejlépe popisuje. Tuto vlastnost si dá před své jméno či přezdívku a představí se ostatním hráčům (např. Výmluvný Max, Ukecaná Škubka...). Objeďte 2-3 kolečka a případně si zahrajte nějakou jednoduchou seznamovací hru (např. Upír), aby hráči měli možnost zapamatovat si celá jména všech ostatních.

A pak to začne. Hráči se odteď musí navzájem oslovovat svými plnými jmény (vlastnost + jméno/přezdívka). Pokud nachytáte jiného hráče, který spletl oslovení, získáváte bod. Hrajte, dokud to hráče baví (cca 30-60 minut). Na konci vyhlaste, kdo získal kolik bodů. Body můžete použít v nějaké další hře, v oddílovém bodování atd.

U starších můžete připojit krátkou reflexi: "Proč jste si zvolili zrovna tuhle vlastnost?", Zeptat se ostatních hráčů, jestli by pro vás vymysleli nějakou výstižnější...
 

Alternativní pravidla

: Na stejné písmeno to hraje většina lidí, ale potom se málokomu podaří najít vlastnost, která ho skutečně charakterizuje. Někdy se i stane, že je vůbec obtížné najít pozitivní vlastnost, která nejde úplně mimo.
: My to hrajeme i tak, že vlastnost musí začínat na první písmenko svého jména/přezdívky ... Třeba koktavá Klára,magická Míša.
Děti a hlavně ty menší si to potom pamatují lépe :)

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!