Netušící Pasta

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 6 až 30
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 19. 4. 2015 v 11.10
Znát kamarády jménem je jasná věc, ale co když musíš vědět i jejich vlastnosti?

Pravidla

Hra je vhodná prostě pro zasmání, jako okořenění jiného programu či jako seznamovačka pro hráče, kteří se už trošku znají (aspoň jménem).

Hráči si posedají do kroužku a každý dostane úkol vymyslet jednu vlastnost, která ho nejlépe popisuje. Tuto vlastnost si dá před své jméno či přezdívku a představí se ostatním hráčům (např. Výmluvný Max, Ukecaná Škubka...). Objeďte 2-3 kolečka a případně si zahrajte nějakou jednoduchou seznamovací hru (např. Upír), aby hráči měli možnost zapamatovat si celá jména všech ostatních.

A pak to začne. Hráči se odteď musí navzájem oslovovat svými plnými jmény (vlastnost + jméno/přezdívka). Pokud nachytáte jiného hráče, který spletl oslovení, získáváte bod. Hrajte, dokud to hráče baví (cca 30-60 minut). Na konci vyhlaste, kdo získal kolik bodů. Body můžete použít v nějaké další hře, v oddílovém bodování atd.

U starších můžete připojit krátkou reflexi: "Proč jste si zvolili zrovna tuhle vlastnost?", Zeptat se ostatních hráčů, jestli by pro vás vymysleli nějakou výstižnější...
Hru přidal: Makak
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!