Vlci z Wall street

Počet hráčů20100
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 9 hodnocení80
%

Autor:
Zdroj: Vlk z Wall street
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1786 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Honička, Chodička / strategická, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: papíry, kreslicí potřeby, papírové bankovky nebo jiné platidlo
Trh nikdy nespí

Pravidla

Založte trh s akciemi. Trh s akciemi je skutečně různorodý, prodávají a kupují se na něm akcie všech možných firem od výrobců pomerančové šťávy přes producenty toaletního papíru až po zlatonosné doly. Akcie každé firmy má osobitý design neboli obrázek (signaturu) a tu je potřeba co nejvěrněji napodobit. Oddíly se rozdělí na prodejce falešných akcií (Vlky Wall streetu) a padělatele (padělatelskou dílnu). V určité vzdálenosti od padělatelských dílen je samotný trh s akciemi kam budou „vlci“ své padělky chodit prodávat a smlouvat s makléři (vedoucí) o ceně nebo se přizpůsobí vyhlášenému kurzu. Makléř posoudí „pravost“ akcie a její kvalitu a podle toho vyplatí peníze nebo akcii zcela odmítne. Čas od času vyhmátne falešnou dílnu či případného "vlka" chytne policista a zaplatí se pokuta. O počtu padělatelů a vlků si každá rodina rozhoduje sama.

Samotná hra začíná prvním vyhlášením vykupovaných akcií od makléřů. Záleží na fantazii a umu každého oddílu jak hezkou akcii přinese k prodeji. Nejsou žádné předlohy. Makléři se rozhodují na základě vlastního vkusu nebo porovnáváním mezi obdrženými akciemi.

Důležitým faktorem ve hře je doba odkupu vyhlášených akcií. Cena akcií od vyhlášení může různě kolísat. Během hry si mohou makléři sami volit, jaké akcie vyhlásí, jak dlouho je budou vykupovat a za jakou cenu, případně vyhlašovat poklesy nebo nárůsty cen.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!