Hledání špendlíků

Počet hráčů2moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 35 hodnocení25
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3537 krát (1 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Pro zasmání, Na postřeh / šikovnost, Seznamovací
Potřeby: 5 nebo více špendlíků, šikovné ruce
A ruka šmátralka šmátrá.....

Pravidla

Z přítomných lidí se vybere chlapec a dívka. Chlapec odejde za dveře a zaváže si oči. Mezitím si vybraná dívka na oblečení (je úplně jedno kam) připne špendlíky. Kamkoliv (a to kamkoliv je myšleno vážně!!! ). Chlapec se vrátí se zavázanýma očima a má za úkol co nejrychleji najít všechny špendlíky.

Tato hra se dá hrát jako souboj mezi páry, v tom případě je ale nutné, aby tak dva špendlíky připnul někdo jiný než dívka sama, protože touha po vítězství je opravdu silná...

A rada pro jedno použití???
zkuste jednou té dívence dát o jeden špendlík míň nebo říct chlapci, že špendlíků je o jeden víc. Hlubší smysl to nemá, ale diváci budou nadšeni pohledem na toho kluka, který úpěnlivě a marně hledá malinký špendlíček na své partnerce...

A velkou výhodu mají samozřejmě šikovné české ručičky...
 

Alternativní pravidla

: Pro děti vhodné s kolíčky. Na táboře hrajeme drhý týden kdy se již znají a vznikají vazby mezi dětmi. Páry jsou známé, o to zábavnější. Kolíček bohatě stačí, vtipné sundávání pusou.

Komentáře

: Hej, tohle je super hra! Hráli jsme to na go! a byla to vážně prča...akorát je blbý, když to zrovna schytáte tak, že vám sundává ten špendlík někdo, koho zrovna moc nemusíte.....
: z mého pohledu je toto pro děti nepoužitelné, ale vedoucí nebo parta starších lidí by to mohla přijmout jako dobrou zábavu ;)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!