Game of Horns

Počet hráčů1233
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 9 hodnocení91
%

Autor:
Zdroj: Vlastní mysl
Zapsáno:
Zhléhnuto: 1632 krát (4 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Pro zasmání, Honička, Bojovka
Potřeby: Roh, vuvuzela nebo píšťalka, šátky, případně dlouhé lano a papkoule)
Doprav svého krále do kruhu, aby mohl zatroubit na roh!

Pravidla

Utvoříme kruh s poloměrem alespoň osm metrů pomocí lana nebo šátků. Doprostřed kruhu umístíme roh, píšťalku či vuvuzelu.

Rozdělíme hráče minimálně na tři teamy. Každý team si vybere ze svého středu krále. Král je slepý, ale zároveň velmi mocný. Jako jediný může vstoupit do kruhu a zatroubit na roh (píšťalku atd.). Dále pokud se král kohokoli dotkne, tak daný hráč umírá, ať patří do jakéhokoli teamu. Toto pravidlo neplatí pro jiné krále (nic se nestane), ale platí i pro hráče z vlastního teamu.

Každý team má základnu 50-150 metrů od kruhu, záleží na počtu hráčů. Základny jsou rozmístěny stejně daleko od kruhu a stejně daleko od sebe.

Na povel organizátora vybíhají teamy ze základen a snaží se navigovat co nejrychleji svého krále do kruhu. Pozor na stromy a jiné překážky. Zároveň se mohou hráči snažit zničit ostatní hráče a tím jim znemožnit navigování. Záleží jaký zvolíte bojový systém, my používali kámen nůžky papír (hráč se dotkne/chytí jiného hráče a dají si kámen-nůžky-papír, vítěz žije, poražený se musí oživit). Dobře můžou fungovat i papkoule nebo cokoli jiného. Zničený hráč se může oživit oběhnutím stromu, několika dřepy, je to na vás.

Nikdo z hráčů, kromě králů nemůže vstoupit do kruhu. Hráči ale mohou navigovat krále stojíce na okraji. Král který první zatroubí na roh vyhrává.

Hra je svižná, je dobré jí hrát více kol a střídat krále.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Vypadá to dobře, v létě na táboře určitě vyzkoušíme. Díky.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!