Továrny

Počet hráčů14300
DelšíDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůpředškoláci
mladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 2 hodnocení27
%

Autor:
Zdroj: Dino
Zapsáno:
Zhléhnuto: 318 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Pohybová, Sportovní, Bojovka, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: Označení továrny a úseků (papír klacek) a peníze (lístky)
Kámen nůžky papír - hod kostku - štěstí ve hře - běhání chození.

Pravidla

Továrny - každá továrna značí jeden oddíl. Každá továrna je rozdělena do jednotlivých úseků a každý úsek má dvě děti. Počty úseků dle počtu dětí: skladníci, nákup, prodej, úklid, osobní oddělení , odbory, dílna, doprava…. Každá továrna má na začátku hry stejný počet peněz – papírová kolečka, šatní lístky .. – Jeden člen z úseku je jezdící pracovník a druhý je sedící pracovník (mohou se střídat). Ředitelem továrny je vedoucí oddílu, který rozděluje peníze mezi úseky dle potřeby a může také jednotlivé úseky zavřít pokud továrna krachuje a potom je zase otevřít. Přichází tak ale o počty pracovníků. Každý jezdící pracovník jezdí po ostatních továrnách a sází proti sedícímu kolegovi ve stejném úseku (1až 3 kolečka peníze, lístky dle společné dohody) např.sklad proti skladu. Hrají proti sobě hodem kostkou nebo kámen nůžky papír a kdo vyhrává, tak výhru bere zpět do továrny svého úseku potom může znovu pokračovat třeba do jiné továrny. Ředitel vždy rozhoduje o tom kolik mohou max vsadit, kolik si můžou nechat a kolik odevzdají řediteli továrny. Pokud příjde továrna o všechny peníze, tak krachuje. Hraje se na čas a vyhrává ten kdo má na konci více peněz. Hra je ještě vylepšena o kasíno, kde mohou chodit jen ředitelé (střed hřiště) – na stůl vsadí např každý 10 lístků a potom vyřazovací formou kámen nůžky papír vypadávají a vítěz bere vše – nebo poměrné dělení. Ředitel tak může továrnu finančně posilovat, nebo naopak pomůže ke krachu. Dá se ještě přidat bankéř, kde se dá půjčit na velký úrok peníze - které se odečtou továrně na konci hry. Hru hrajeme každý rok a děti i vedoucí to strašně baví. :)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!