Bufallo Bill

Počet hráčů5moc
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 23 hodnocení47
%

Autor:
Zdroj: hlava pana Dana
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3913 krát (2 denně)
Parametry: Do terénu, Bojovka
Potřeby: kartičky zvířat,
Bojovka, s plížením a “lovením“ zvěře.

Pravidla

V členitém lesním terénu je určena lovecká základna, místo, kam se nosí úlovky a odkud se vyráží na lov, tady sedí jeden organizátor a zapisuje body a vydává “šípy“.
Cca 500m od základny je vyznačen lovecký prostor o průměru cca 100m (je dobré když se lovecký prostor nějak liší od okolí, když to terén neumožňuje vyznačí se fáborky), v něm jsou poschovávány kartičky zvířat, každá má svojí bodovou hodnotu od 0 do 5b.
Prostor mezi (všude kolem) loveckou základnou a loveckým prostorem je území Bafallo Billa, tady se pohybuje jeden nebo více organizátorů (podle terénu a počtu hráčů, můžou to být taky zkušenější účastníci).
Hráči vyráží na lov vyzbrojeni "šípy" (klacíky s ostrouhanou špičkou, je možné použít i cokoli jiného, jde o to aby hráč něco nesl, co mu bude zabaveno, bude-li chycen). Musí se proplížit územím Bafallo Billa a v loveckém prostoru najít kartičku zvířete a s tou se vrátit na základnu. Pokud Bafallo Bill někoho vidí, řekne jeho jméno a hráč musí odevzdat šíp (a má-li ji i kartičku) a jít pro nový.
Bafallo může chytat jen ve svém prostoru, hráči jsou tak před ním na základně a v loveckém prostoru chráněni. Není jeho cílem všechny pochytat, ale být ostražitý na tolik, aby si všichni dobře zahráli, nemělo by to být snadné se proplížit, ale ani nemožné.
Hráč, který v daném čase (cca 1h) získá nejvíc bodů za zvířata vyhrává.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: podle me je to podobne jako pašeráci.paseraky uz sme hrali a docela se to chytlo,toto by bylo urcite take zaimave :jojo::papa:
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!