Limo-Pong

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Předškoláci, Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 2 až 6
Délka: Neurčitelná
Příprava: Snadná
Zapsáno: 8. 10. 2016 v 11.24
Zábavná hra, když potřebujete zabavit menší skupinu.

Pravidla

Tady záleží na počtu dětí. Je to vhodnější spíše pro menší skupinu. Obvykle hrajeme v několika týmech po dvojicích (při hraní se střídají). Nedoporučuji více než 3 děti v jednom týmu, protože se pak nudí.

Potřebujete:
Delší stůl (cca 2 metry), popřípadě pingpongový.
2*6 (2*10, 2*15 - záleží na počtu děti a délce hry) kelímků nebo skleniček (doporučuji spíše skleničky nebo opravdu kvalitní kelímky - rády se překlápí)
2*1 kelímek s vodou na oplachování míčku
Limonády, džusy, ledové čaje, vodu, ...
2 Pingpongové míčky (stačí jeden, ale je dobré mít po ruce další

Kelímky se naplní různými limonadami,... (my plníme každý něčem jiným). Na obě strany stolu se naskládají kelímky do tvaru trojúhelníku.

Pravidla jsou v podstatě stejná jako u Beer-Pongu. Pokud chcete hru zpestřit, můžete zapojit další pravidla. Fantazii se meze nekladou...

My hru hrajeme tak, že se musí házet obloukem. Protihráči nesmí míček nijak odrážet. Pokud se však odrazí od nich nebo od zdi či stolu a padne do některého z kelímků, hod je platný.
Pokud se trefí do kelímku, protihráč ho musí vypít. Během hry nesmí nikdo odcházet na záchod. Prohrává ten, kdo jde první na záchod nebo už před sebou nemá žádný kelímek.


Z téhle hry mám spoustu úžasných vzpomínek. Může ji hrát opravdu každý a proti komukoliv. Jde tady jen o přesnost a výdrž.
Je skvělé sledovat, jak se spolu (hlavně ze začátku, ke konci je to většinou přejde) protihráči domlouvají, který kelímek mají trefit, podle toho na co mají chuť ;)Potřeby: kelímky/skleničky, různé druhy nápojů, pingpongové míčky, delší stůl
Hru přidala: CeCe
Zdroj nebo autor: RR 44.ph
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!