Toaletní běh

Počet hráčů8moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 52 hodnocení76
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 10524 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: toaletní papír
Kterak pronést rozmotaný toaletní papír přes obydlené území, neroztrhnout jej a nevšímat si zvídavých pohledů senzacechtivých obyvatel.

Pravidla

Hráči se rozdělí na týmy asi po čtyřech. Posléze je každý tým vybaven jednou rolí toaletního papíru - podle značky a kvality se role liší délkou, pro hru je vhodná délka tak 5 metrů krát počet hráčů, pokud je delší, je možné před hrou část odmotat.

Neobvyklou zásilku musí hráči nejprve zcela rozmotat a poté přenést po nějaké předem dané trati, nejlépe v obydlené zóně. Je možné definovat určité překážky, např. obejít autobusovou zastávku. Papír se nesmí dotknout země a každý člen týmu by se měl dotýkat jen na jednom místě (dejme tomu na jediném metru délky). Pokud se papír přetrhne, jeden hráč jej "spojí" tím, že se přesune a drží obě části na jejich koncích u sebe, a tým dostane nějaké ty trestné sekundy (podle délky a náročnosti trati).

V cíli pak hráči musí papír zase smotat, a to co nejkvalitněji. Čas se stopuje v okamžiku, kdy rozhodčímu odevzdají zase roličku, ačkoliv o drobek méně úhlednější. Mimo rychlosti běhu opravené o trestné sekundy za počet roztržení se hodnotí ještě kvalita srolování.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Dnes sa to chystam dat deckam na spolci, pridam ze musia absolvovat aj jazdu tramvaji :)
: zkuste to v dešti, aby team nachytal na toaleťák co nejmíň kapek... taky sranda :-)
: Zní to tak lákavě, že to dnes musím zkusit na schůzce :)
: Co kdyby sme vzali oddíl , počkali až půjdeš na WC vlítli tam a začali se tlemit......příjemný co ....to jsme prostě mi skauti :)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!