Toaletní běh

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 8 až moc
Délka: Do 34 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 16. 3. 2007 v 21.50
Kterak pronést rozmotaný toaletní papír přes obydlené území, neroztrhnout jej a nevšímat si zvídavých pohledů senzacechtivých obyvatel.

Pravidla

Hráči se rozdělí na týmy asi po čtyřech. Posléze je každý tým vybaven jednou rolí toaletního papíru - podle značky a kvality se role liší délkou, pro hru je vhodná délka tak 5 metrů krát počet hráčů, pokud je delší, je možné před hrou část odmotat.

Neobvyklou zásilku musí hráči nejprve zcela rozmotat a poté přenést po nějaké předem dané trati, nejlépe v obydlené zóně. Je možné definovat určité překážky, např. obejít autobusovou zastávku. Papír se nesmí dotknout země a každý člen týmu by se měl dotýkat jen na jednom místě (dejme tomu na jediném metru délky). Pokud se papír přetrhne, jeden hráč jej "spojí" tím, že se přesune a drží obě části na jejich koncích u sebe, a tým dostane nějaké ty trestné sekundy (podle délky a náročnosti trati).

V cíli pak hráči musí papír zase smotat, a to co nejkvalitněji. Čas se stopuje v okamžiku, kdy rozhodčímu odevzdají zase roličku, ačkoliv o drobek méně úhlednější. Mimo rychlosti běhu opravené o trestné sekundy za počet roztržení se hodnotí ještě kvalita srolování.
Potřeby: toaletní papír
Hru přidal: Okoun
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!