Boj o vlajky aneb BF2

Počet hráčů16moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyNáročná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 39 hodnocení82
%

Autor:
Zdroj: Podle hry BF2
Zapsáno:
Zhléhnuto: 8268 krát (3 denně)
Parametry: Do terénu, Pohybová, Bojovka
Potřeby: Vlajky, míčky, štíty,
Složitější hra na přípravu ale jsem si skoro jist, že bude mít úspěch - bojovka s hodnostmi a dobýváním vlajek

Pravidla

Jde o dva týmy, které mají stejné fyzické, tak i duševní síly. Hráči začínají u své vlajky (může to být tyč a na ní pověšený fáborek, anebo jednoduše šátek zapíchnutý v zemi), který má určitou barvu. Jejich cílem není vybít všechny soupeře, ale obsadit všechny vlajky (počet závisí na tom, kolik je hráčů, většinou 3 nebo 4).

Každé družstvo má na záčátku jednu vlajku, ostatní vlajky jsou neutrální. Vzdálené jsou od sebe alespoň 100 m. Hrací pole musí být členité, jinak by to byla nuda. Rozměry opět závisí na počtu hráčů. Výměna vlajek nastává, když se cizí hráč dostane k cizí vlajce a vyvěsí svoji (ta bývá položená vedle stožáru). Cizí vlajku položí opět tam kde našel svoji - tvrdé tresty jsou za to, že zahodí vlajku pryč.

Základní vybavení hráčů je štít - jakýkoliv materiál (tvrdý papír, dřevo atd.), štít je tak akorát na předloktí. Dále několik míčů a mohou být i maskáče. Děti si mohou ještě před hrou vyrobit nějaké zbraně (např. stroj na vystřelování vodních balónků atd.). Pokud je hráč vybit, musí doběhnou k určitému místu, potom se vrátí k nejbližší své vlajce a může znovu hrát. Hra, aby byla více motivující, je na hodnosti. Názvy hodností si můžete vybrat. Pokud chcete, hodnosti jen zapisujte, ale vím jak kluci mají rádi, když si hrají na vojáky, proto vyberte od všech bílá trička (klidně i jiné barvy) a našijte na ně suché zipy. Na hodnosti, které jsou většinou jen kusy obarvené látky, přišijeme také suché zipy a jednouduše kdo dostane hodnost, tak si ji přilepí. Na trička můžeme nasprejovat název družniny, skupiny atd... Suché zipy sice budou složité, ale trička se můžou předávat dál mezi členy nebo se použijí na jinou hru, pokud ovšem si na ně nenastříkáte jména.

V každé družině se zvolí velitel. Ten může dále družinu rozdělit na skupiny. Každá skupina musí mít také své velitele. Tato hra není jen o takové bitce, musí se u ní taktizovat, protože sundat cizí vlajku nebude lehké. Body jsou za výměnu vlajky, za trefení soupeře. Kdo trefil koho se zjistí tak, že ten kdo je vybit, nahlásí toho, kdo ho vybil.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: BF2 rulez!!!Samozřejmě by se to dalo ještě vylepšit...Popřemýšlím na tom
: btw, jsou body i za defends?:-D
: pokud to budete dělat podle návodu tak má pomalu přípravu která se rovná etapovce samozřejmě můžete vypustit hodně aspektů
: BF2 forever. Klasika flag capture :)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!