Na zvědavce!

Počet hráčů10100
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 101 hodnocení79
%

Autor:
Zdroj: děsně tajné:o)
Zapsáno:
Zhléhnuto: 25666 krát (8 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Do tmy, Pohybová, Honička, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: tužky a papíry pro děti
Sice honička, ale vyhrávají né ti rychlí, ale ti šikovní:oD ...aneb honička s opisováním čísel ze zad

Pravidla

Každému hráči připneme na záda papír s čitelným číslem (podle počtu hráčů 20 dětí = čísla od 1 do 20), každé dítko má na zádech své číslo. Pozn. nejlepší je, když hráčům ty papíry budete přidělávat u nějaké stěny, ať si navzájem na ta čísla nevidí:o) Ještě před začátkem hry musí mít každý tužku a papír (lepší variantou je bloček pro pohodlné psaní, ale to už je individuální) Pozn. čím víc hráčů, tím delší hra;o)

Cíl hry: Hráči mají za úkol zapsat na svůj papír (který mají v ruce) jména svých spoluhráčů a ke každému přiřadit číslo. Ale není to tak jednoduché......... zároveň by si měl každý hlídat své číslo (které vlastně nezná) a tím ztížit ostatním jeho přečtení. A taky si každý musí dávat velký pozor při zapisování jmen a čísel na svůj papír, aby ostatní neopisovali:o)

Vyhrává ten, kdo napíše celý seznam jmen spoluhráčů a jejich čísla. Tím vlastně také zjistí jaké je to jeho ;op 

Alternativní pravidla

: tato hra by se pro prodloužení mohla hrát s příklady :)
ať si pěkně započítaj :D
: My jsme to hráli s SPZkama aut :-)
: no já chodím do turisťáku a jsem tam vedoucí(jestřáb).My to hrajem tak, že tam není žádné číslo či písmeno,ale je to těžší v tom, že na ten papír,který bude přivázaný na čele(na zádech),tak na něm je nějaká šifra buď MORSE nebo SEMAFOR,ale přikláněl bych se k té MORSE. A vymyslet nějaké nesmyslné věci, a pak to napsat v MORSE.
: my to hrajem jako ddocel dlouhou hru na cesty...dame si ty cisla treba na ruku...a hrajem ruzny hry a tak ...a nakonec výletu si řeknem , kdo má zapsaný jaký čísla...:-D
: My sme to hrali ešte aj tak, že čísla boli asi štvor alebo päťciferné alebo tak nejak a musel si si ci len zapamätať,nemal si žiaden papier na zapisovanie . Po stanovenom limite hra skončila a všetci si zložili čísla, utekali k papierom a snažili sa napísať čo najviac čísel,ktoré si zapamätali
: no my sme to na táboře hráli tak, že byly dvojce a jeden dostal na záda číslo a aj ten druhý a potom sa hra zahájila a oni moseli přečíst to číslo protihráča ( tak, že ho nahlas vykřikli)...no akorát to bylo teda hodně násilné a jedna cérka, kerá měla epileptické záchvaty, tož pak byla na tom dost blbě, že aj pro ňu dojela záchranka ( ale ona byla neaká celá divná...)
: my jsme to hráli tak, že jsme ty čísla měli napsaná na čele....to pak bylo ještě těžší...;-)
: Už jste to hráli v noci za svitu baterek? ;-)
: my to někdy hrajeme ne s čislama, ale s ménama - podle věku vyšší obtížnost... to znamená že gdyž to hrajem s puberťákama, dáváme tam ména typu EUFEGÉNIE VOPRŠÁLKOVÁ nebo HUGO FURTBYUTIKAL a gdyž hrajem s menšima děckama, dáváme buď jenom čisla, nebo ména typu PETR... ale jiank je to uplně supr hra a je při tym strašné srandy! :-D

Komentáře

: V cestičce mám úkol vyhledat pohybovou hru,rozhodla jsem se pro tuto hru!:hophop::break::-D
: ZAjímavé, určitě na táboře vyzkoušíme:cool:
: Jo, hráli jsme to v noci a bylo to bezva:)
: super hra a nosili jsme se na zádech,když jsme to hráli ve dvojicích a ty baterky zkusim:cool::jedi:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!