Povolání

Počet hráčů510
Do 111 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 20 hodnocení45
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6918 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, K ohni či posezení, Morální / sociální
Potřeby: žádné
Diskusní hra vhodná pro rozvoj morálky

Pravidla

Pořadatel si připraví kartičky s různými povoláními, jaké jen lidé vykonávají (nebo si vytiskne přílohu této hry a rozstříhá ji). Každý ve skupině hráčů dostane jednu nebo i víc kartiček.

Úkolem hráčů je zamyslet se nad tím, jak by mohli ve své současné situaci, do které je uvádí jejich kartička, svědčit o Kristu. (Hraje-li se s nevěřícími, bude možná lepší tato verze: zamyslet se nad tím, jak by mohli být prospěšní druhým, konat dobré skutky atd.)

Posláním této hry je vyvolat všeobecnou diskuzi – třeba nad každou kartičkou, kdy zahajuje majitel karty a ostatní se přidávají (berte to třeba formou brainstormingu) – o tom, jestli vůbec existuje situace, která by zabraňovala rozvoji dobrého v nás; případně o příčinách, které by měly za následek krajní vyhrocení situace jednotlivce i skupiny.
Na konci by se měly řečené názory sumarizovat, v průběhu i korigovat.
No, snad jste z toho moudří… ;-).
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Ahoj jen chci napsat, že mě moc potěšilo a povzbudilo, že jste vlastně křestani :) čerpám z vašich stránek hry pro setkávání křestanské mládeže ale nikdy jsem si to neuvědomila....jen tak dál :)
: Úžasná hra, jistě ji se svými skautkami co nejdříve zahraji a zkusím jim položit obě otázky, stejně tak jako pomoc druhým, tak i vztah k Ježíši. Už se na to moc těším...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!