Na komáry

Počet hráčů412
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 366 hodnocení75
%

 
Autor:
Zdroj: někde jsem četl
Zapsáno:
Zhléhnuto: 52592 krát (15 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: šátek
Všichni znáte, jak je to protivné, když se v noci chystáte usnout a v tom zabzučí komár, který vás nenechá spát. Vybíjení komárů.

Pravidla

Určí se jeden hráč - ten bude představovat člověka toužícího po spánku. Ostatní budou krvelační komáři. Člověku se zaváží oči šátkem, nebo mikinou, prostě se zařídí, aby neviděl, a do ruky dostane nějaký buchar (ideálně další šátek, nebo ručník či mikina převázaná provázkem).

Jakmile Organizátor hry zvolá "Hra", čímž hru začne, komáři se sbíhají s hlasitým bzzzzz ke člověku a snaží se jej píchnout prstem. Každý komár si počítá úspěšné píchnutí. Komáři ale musí dávat pozor na buchar, kterým se člověk ohání. Je-li komár zasažen bucharem (stačí jakýkoliv dotyk), je usmrcen a vypadává ze hry a nepočítá se do celkového pořadí kola!

Hra se hraje v omezeném čase - empiricky jsem zjistil, že ideální je 90 vteřin, pak už to člověk obyčejně moc fyzicky nezvládá.
Hra může skončit i dřív a to v případě, že člověk vybije všechny komáry.
Živí komáři pak nahlásí organizátorovi kolikrát člověka píchli, vítěží komár, který si píchl nejvíckrát. Nepočítaji se vícenásobné vpichy (tj, když komár bodne člověka najednou třeba 3x rychle za sebou). Komáři musí píchat postupně.

Je potřeba dbát na opatrnost - pozor na překážky (stromy, díry..). Jeden organizátor to musí hlídat.

Určitě nezůstane u jednoho kola - každý si bude chtít vyzkoušet být člověkem:o)


Alternativa - trošku složitější a náročnější pro člověka - komáři jsou němí a nevydávají žádné zvuky.
 

Alternativní pravidla

: Taky jsme to hrály se světluškama s kolíčkama, říkaly jsme tomu Papoušek, ale na plácání jsme používaly noviny stočené do ruličky.;)
: My to hrály jako ptáka ohniváka někdo měl na sobě kolíky a zavázané a my musely ptáka ohniváka obírat o peří(kolíky),Good hra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):-):-DB-)8-);-):schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::vanoce::papa::hudba::pivko::pirat::megafon::jojo::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::10:
: dobré je když ten člověk ma na sobě přivázané lízátka bombony atd..... a komáři místo píchnutí ,ho okrádají o sladkosti ..................
: Pro větší autentičnost dostali komáři několik malých samolepek (ideální jsou "cenovky" červené barvy), které musí při píchnutí prstem na člověka přilepit. Takto jsou zaprvé snadněji prokazatelné zásahy komárem a za druhé je člověk na konci hry vždy efektně "opupínkovanej".

Komentáře

: :9:
: já s tím u holčiček moc úspěch neměla. je tam dost velké riziko drobnějšího úrazu a holčičky nějaké to plácnutí ručníkem do obličeje dost těžce nesou.
: tuto hru jsme jedno uhráli bylo to super:plamenomet::neo::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::kladivko::kulomet::slunicko::cool::cz::ziv::wow::idea::schizo:
: :cool::-P:-P:-P:-)%-):cosi::hura::10::srdce::schizo:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!