Noční stíhači

Počet hráčů4moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 57 hodnocení75
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 10141 krát (3 denně)
Parametry: Do terénu, Pohybová
Potřeby: žádné
Zkušený operátor radaru dovedl svého pilota temnou nocí až za nepřátelský bombardér. Nyní již stačí stisknout spoušť....

Pravidla

Jedná se o soutěž dvojic. Jeden z členů dvojice je pilotem noční stíhačky a po celou dobu hry má zavázané oči šátkem. Druhý hráč je jeho operátorem radaru, po celou dobu hry se pohybuje za pilotovými zády a nesmí se ho nijak dotýkat, mimo situaci, kdy je potřeba zabránit zranění nevidoucího pilota.

V lese je vyznačena trasa dlouhá asi 50 metrů, která se různě točí, překonává padlé stromy, klesá do výmolů apod. Posádka se postaví na start a úkolem operátora je pomocí libovolných slovních pokynů provést pilota bezpečně celou trasou až na její konec, kde od vyznačené mety pálí pilot na nepřátelský bombardér. Ke střelbě používáme, šišky, míčky, koule... Pilot pálí samozřejmě poslepu, naváděn slovními pokyny za ním stojícího operátora. Střelbu vede jednotlivými ranami až do chvíle, kde trefí cíl (většinou strom přiměřené tloušťky vzdálený asi 5-10 metrů). Pak se vydává na cestu další dvojice. Vítězí posádka, která k překonání celé trasy a sestřelu nepřátelského bombardéru potřebuje nejméně času.
 

Alternativní pravidla

: Hele tohle alternativní pravidlo není ta tvoje hra už byla vytvořena
: dvojice se rozmisti na hranici ctverce cca 30x30 m. prvni ma zavazany oci (to je ta podobnost :D), druhy ho ovlada otacenim ramen. naraz vsechni vypluji (jsou to ponorky =//===). ridic musi nasmrovat svoje torpedo (to je ten bystrozraky pred nim), a odstrcenim ho vystreli. torpedo neni rizene a tak pluje rovne. Musi zasahnout dalsi ponorku ci torpedo. vsechna herni kola by mela mit sudy pocet, aby to nekomu nebylo lito:rpg:

Komentáře

: Já přitom plnou parou naletěl do stromu.... čelo a kleno mě bolely dva dny :d
: Jo jo, tuhle hru hrajeme často, pod jiným názvem. Ale v lednu se nám stala "nehoda", kdy slepý letec byl již téměř v cíli a navigátor polevil v pozornosti a s vizí, že bude poslední, křičel "rovně, utíkej!". Tož letec přidal, šlápl na kořen statného smrku a havaroval ...
... krve z nosu jak z poraženého býka a navigátor se šprajcl, že on za nic nemůže.
Tož dobrá hra, ale musí se hráči bedlivě sledovat od začátku až do konce !
: hej a jak tam máš potřeby tak tam pridej šátek když si jim mají zavázat oči
: :) zajimava hra jen ne tej fotke pilot videl :D ale urco to skusime :cosi::jedi:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!