Elektrika

Počet hráčů830
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 26 hodnocení69
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 8034 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: žádné
Založeno na rychlosti a možná trochu spolupráci:)

Pravidla

Hráči sedí vedle sebe a jsou rozděleni na dvě družstva (sedící proti sobě nebo paralelně vedle sebe). Drží se vzájemně za ruce a jeden z hráčů, který nepatří ani do jednoho družstva vysílá signál... stisknutím ruky... (lépe řečeno obou rukou tymů zároveň).

Stisk putuje až k posledním hráčům, mezi kterými je položen nějaký předmět (například míček) a až je zmáčkne jejich soused, snaží se ho rychle dotknout - dřiv než protějši hráč.

Hráč, ktery se míčku dotkl jako první, se přesouvá k vysílajícímu (na začátek řady svého družstva).

Vyhrává družstvo, které se prostřídá jako první.

POZNÁMKA: místo míčku může na konci sedět další hráč držící poslední hráče z družstev (nepatří stejně jako vysílající k žádnému družstvu). Ten potom, co ho na jedné straně někdo zmáčkne, zvedne ruku té strany, která mu dopravila signál jako první.
 

Alternativní pravidla

: My to děláme tak, na začátku se hází (točí) mincí a jestli padne orel posílá se elektřina. A na konci nemáme míček, kbelík s vodou a uvnitř mýdlo. Je to hrozná legrace když se poslední snaží z kbelíku vylovit mýdlo :-D
: Členové jednotlivých týmů se střídají pravidelně. Úkolem tedy není se první protočit, ale za celé protočení získat co nejvíce bodů. Ty se sbírají tak, že jakmile poslednímu v řetězci přijde signál, chytí před ním nachystaný míček, který leží v dosahu obou soupeřů.
: My sme to hráli s mincí na orla vyslat signál na panu nic. :-D
: :)signál se může spouštět různými způsoby, např. hrací kostkou- když padne sudé číslo, první hráč vyšle signál,pokud liché signál se poslat nesmí. Kostku smí sledovat jen první hráči v družstvu..V týmu, který pošle signál jako první, si poslední hráč sedne dopředu, takto se posouvají dokud tým nesedí tak jak seděl na začátku hry. Pokud pošle signál neoprávněně-tedy například padne-li liché číslo. První hráč se vrací nakonec.

Komentáře

: Opravte si zde prosím chyby !!!!!
: My jsme to hráli s vlčaty a světluškami (poprvé) a některé děti, s cílem být rychlejší stiskli ruku dříve, než k nim elektřina došla. A některé holčičky se nemohli ovládnout, nemít připravenou ruku nad předmětem na židli :-D
: Když jsme to hráli s vedoucím Dědou a mluvili jsme u toho tak řekl že kdyby měl ve zdi takhle hlučný dráty tak by se odstěhoval.
: Tohle dost dobrá hra mi jí hráli na táboře a vždycky se něco pokahňalo a byla sranda.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!