Dobývání pevnosti

Počet hráčů4moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 41 hodnocení61
%

Autor:
Zdroj: Kniha her, kterou jsem náhodně obdržela od kámoše! Díky Neo!!!
Zapsáno:
Zhléhnuto: 9701 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Do tmy, Bojovka
Potřeby: Šišky pro každého hráče, popřípadě míčky, hadrovky...
Nevím, jestli ji znáte, ale je to fakt dobrá a krátká hra do lesa... aneb blesková bojovka bez zvláštních pravidel

Pravidla

Jedno mužstvo obsadí malé návrší, houštiny nebo skalky, druhé bude tuto přírodní pevnost dobývat. Kdo je zasažen kouli, posadí se na zem, aby všichni viděli, že už nehraje a čeká, až bude jedna strana vybita do posledního človíčka.

Pak hned začínáme nanovo. Boj trvá zpravidla jen několik minut, ale jsou to minuty nabité vzrušujícími přestřelkami. Předpokladem je ovšem poctivé jednáni. Kdo nemá stoprocentní jistotu, že soupeře zasáhl, nesmí na něho pokřikovat a zlobit se a opačně, každý by se měl bez protestů posadit, škrábne-li ho letící střela jen nepatrně.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Fakt nedoporučuju hrát takovéhle hry s šiškama... s míčkama ze starých ponožek nebo z papíru omotaného izolepou (ty ani nedají moc práce) je sranda úplně stejná a někdy i větší. Věřte mi, že mluvím z vlastní zkušenosi (co se týče tech šišek).
: Já znám podbnou hru a možná ještě víc akční! Hraje se to podobně. Děcka se rozdělí do 2 družstev a každý z toho družstva dostane jednu papírovou kouli a dá si za kalhoty asi 60 cm fáborek a začne se hrát! Pokud je nějaký hráč trefen protihráčem musí udělat 10 dřepů...za tuto dobu se mu protihráč snaží vytrhnout fáborek. Pokud mu jej vytrhne, hráč zrácí život a jde si sednout! Takhle se to hraje až do chvíle kdy v jednom družstvu nezůstane žádný hráč. (Ale pozor!! Je zakázáno aby se dřepující hráč nějak otáčel, nebo kladl odpor. je to rychlovka a hraje se na body.
: to je šilený
: starý :grr:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!