Obkreslování postav

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 15 až 30
Délka: Do 111 minut
Příprava: Středně dlouhá
Zapsáno: 23. 5. 2020 v 14.09
 
Obkresli postavu na zem a nebuď při tom spatřen!

Pravidla

Hráče rozdělíme do stejně početných skupin. Každá skupina dostane mapu území (místo, kde se lze těžko schovat je za víc bodů), křídy a 10 kartiček se životy.

Na dané znamení se všechny skupiny půjdou schovat nebo si vyberou místo v území, kde si budou myslet, že nejsou viděni jiným týmem.

Cílem hry je získat co nejvíce bodů. Body se získávají tak, že jeden člen týmů obkreslí celou postavu (např.na zem) jiného člena svého týmu. Zároveň je zde podmínka, že musí střídat území (např. mezi územím za jeden bod a dva), aby se nestalo, že obkreslí na nějakém zapadlém místě třeba deset postav vedle sebe.

Pokud, jeden tým zahlédne člena jiného týmu a řekne správně jeho jméno, dochází k souboji. Souboj probíhá podle pravidel hry Kámen Nůžky Papír. Ten, kdo správně řekl jméno člena druhého týmu, vyzývá ho na souboj. V případě prohry vyzyvatele se neděje nic, v případě výhry ztrácí druhý tým život. Po souboji se oba dva týmy vzdálí od sebe a mají 15 s příměří. Soubojem přerušené kreslení postav se nedokončuje a rozkreslené postavy nelze znovu použít.

Po ukončení hry se spočítají body a vyhlásí se vítězové.
Potřeby: křídy, mapy s vyznačeným územím(obodované), životy
Hru přidala: pipuška
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!