Nouzový stav

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 20 až 100
Délka: Neurčitelná
Příprava: Středně dlouhá
Zapsáno: 3. 1. 2021 v 19.32
Možná ste to taky zažili :)

Pravidla

Hra na pozadí dne. V táboře zavládne z důvodu epidemie nouzový stav. A protože je to něco nového na co se nikdo nepřipravil (zní Vám to povědomě?) tak se zavádějí různá opatření a protiopatření a opatření pro opatření. Jednou to vyhlásí hlavas pak něco zdravotník a něco jiného zase vedoucí. Hlavas pak zase něco zruší nebo zakáže. Pravidla se překrývají, dublují a vyvracejí a za chvíli je docela problém se v tom vyznat (fakt Vám to nic neříká?).

Vymyslete si virus, jeho název, příznaky, inkubační dobu, způsob léčby a karanténu, testování a co já vim ještě. Pak samozřejmě pravidla. Například: "...se zakazuje mluvit veřejnosti. Dále se zakazuje chodit sám, můžete jen ve dvojici. Musíte nosit tričko na ruby a na nástup s bosýma chodidle (podle vzoru motýle)..."

Vymyslete si sankce pro nedodržování opatření. A také nebude od věci, když někdo z vyhlašovatelů opatření poruší ta opatření a některé z dětí si toho všimne a dostane odměnu. Je jen na vás jestli budete mít pravidla ujetá a nařízení švihlá a zdali v tom bude pořádek nebo guláš.

Tak hodně štěstí a na konci dne ať jsou všichni NEGATIVNÍ :)
Potřeby: Fantazii
Hru přidal: Žába
Zdroj nebo autor: Rok 2020 a Andrej a Roman a Adam a Vojta a PES
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!