Vodní bitva

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 6 až 20
Délka: Do 34 minut
Příprava: Snadná
Zapsáno: 31. 10. 2022 v 11.58
Parametry: Na ven, Do vody, Pohybová
Hru jsme vymysleli jako program pro vedoucí ale myslím že to bude fajn třeba i pro světlušky a vlčata, ke hře je potřeba vodní plocha a loďky tak není tak dobře dostupná ????

Pravidla

Hra se skládá ze 2 částí, sbírání munice a samotné vodní bitvy.
SBÍRÁNÍ MUNICE
Je potřeba rozmístit ešusy s míčky po louce, poté rozdělte účastníky do týmů, podle počtu lodí které máte k dispozici (2 lodě = 2 týmy). Ve sbírání munice jde o to získat co nejvíce míčků, které je nutno sebrat z ešusu a dostat do týmového ešusu. Ale aby to nebylo tak jednoduché, vyčlení se pár vedoucích kteří chytají hráče s míčky. Je povoleno krást míčky jiným týmům. Celé sbírání munice trvá 10 minut. Míčky které nikdo neukořistil jsou ponechány na pospas roverů kteří mohou při vodní bitvě házet míčky po hráčích.
VODNÍ BITVA
Za každou loď se přiváží šátky a dětem se rozdají plovací vesty. V týmu se rozdělí na dvě poloviny, na posádku lodi kteří mohou házet míčky ale nesmí vzít míčky z lodi a když jsou zasaženi nesmí než nepočítají do 50 házet míčky. A na plovoucí složku která nesmí házet míčky ale může získat šátek a když jsou zasaženi musí doplavat k lodi a dotknout se jí. A tak funguje hra, snažíte se získat šátek (vlajku) jiného týmu (když je více týmů je potřeba získat vlajek více) a ochránit svou vlajku která když je na mé lodi nesmím se jí ani dotknout. Vedoucí mohou házet míčky po hráčích také když na ně nějaké zbydou.
TIPY
Jen bych chtěla připomenout že děti na loďkách musí mít do 18 let plovací vesty ;)
Ať míčky vážně plavou není úplně příjemné hledat na dně rybníka míčky
Potřeby: Šátky, loďky, plovací vesty, plovoucí míčky
Hru přidala: Borůvka
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!