Pepiku, pipni!

Počet hráčů214
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 36 hodnocení71
%

Autor:
Zdroj: oddiel
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6276 krát (2 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Bojovka, S násilnými prvky
Potřeby: karimatky
Mlátička s karimatkami poslepu

Pravidla

Pravidla jsou jednoduchá:

Karimatky se svážou do válečku, potom se vyberou dva hráči a ohraničí lanem kruh. Hráčům sa zavážou oči a jsou vysláni do kruhu. Svázaná karimatka se hodí do kruhu a hráči ji začnou hledat. Jak ji někdo najde, tak řekne: "pepiku pipni" a druhý musí na to odpovědět: "pííp". Jak ho ten první 3-krát udeří, vyhral.
 

Alternativní pravidla

: my to hrajem tak ze se sestavi kruh z prihlizejicich a v kruhu jsou 2 dobrovolníci se zavazanyma ocima a uprostred kruhu je hozena karimatka az ji nejaky dobrovolnik najde tak toho druhyho proste zmlati
: U nás v oddíle to hrajeme podobně jako FENTULKA jenže naši už mají deky od začátku... to je potom řežba :kladivko:
občas když je hodně času tak je to opravdu jen řežba.... misto lana máme kruh z přihlížejících a pepíčku pípni vždy řve někdo jiný než hráč neboť se nám stávalo že to řekl hráč a ten druhý se prozradil až po chvilince což mu dávalo výhodu třeba utéct
-zábavná variace- je dosti zábavné provšechny teda krom jednoho hráče, když se předem domluví jeden hráč s instruktorem A TEN MU TO DOVOLÍ (kuli bezpečnosti třeba s malejma) že si sundá šátek a to se potom ovázaný stává terčem.... je sranda když ten zavázaný je vedoucí:cert:
: Možná by to byla větší prča kdyby se tam lidi jenom řezali karimatkama:pirat:8-):iq:
: Tohle hrajeme taky, je to sranda, ale jak psal/a Anik, s tím hádáním na kom sedí to hrajeme jako Prasátko kvíkni :-)
: My to hrajeme úplně jinak. Všichni si sednou do kruhu a doprostřed si stoupne dobrovolník se zavázanýma očima. Na někoho si sedne a řekne,, Pepíčku pipni´´ a ten pípne, ale můžne i měnit hlas a ten se zavázenýma očima musí říct na kom sedí. :-):-)je to super, zvlášť když je uprostřed nějeký vedoucí nebo nováček;-):hophop::hophop:
: Klasicky turnaj v DEKOMLATu - kruh ohraniceny lanem, kolem nej sedi zvnejsku deti a hlidaji, aby dvojice, ktera zrovna hraje nahodou nevylezla ven z "hriste". Dvojice ma zavazane oci, na povel zacnou hledat kazdy jednu srolovanou a zavazanou deku (tak aby byla asi 1m dlouha a opravdu pevne stahnuta, deky rozmistime libovolne, klidne do krize pres sebe nebo kazdou na jinou stranu hriste). U hry by melo byt ticho, protoze jakmile jeden z hracu nahmata jednu deku, zacina lovit toho sveho protihrace - mel by ho 3x prastit dekou, pocitame mu to (jim to - 1:0, 2:0, 2:1...) ... Fajn je, kdyz uz maji oba hraci deky a bloudi po hristi a hledaji se - pri takovem rozmachovani obcas dostane do cumaku i nekdo z prihlizejicih!! V teto fazi hry uz muzeme fandit...:o)

Komentáře

: My hrejem kuřátko pípni :-)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!