Severní pól

Počet hráčů10moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 38 hodnocení65
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 11121 krát (4 denně)
Parametry: Na ven, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Jedna z nej her která existuje, avšak dá se hrát pouze jednou.

Pravidla

Nastala hrozná zima. Minutu po minutě přituhuje. A Vám už asi nezbývá mnoho času soudě podle omrzlin. Je tu jediná možnost. Sehnat na sebe co nejvíce oblečení!!!

Svolejte děti a prezentujte jim podobným způsobem přechozí řádky. Udejte časový limit (cca 3-5 min.) v němž si mají děti na sebe navléci co nejvíce oblečení, které ve svých zásobách naleznou. Po uplynutí doby zapískejte a zase všechny shromážděte.

Následně vyložte neuvěřitelnou historku o tom, že za tu dobu co se děti nahoře oblékaly se podnebí úplně zbláznilo a naopak je neúprosné vedro. Jejich úkolem teď naopak bude, ze sebe všechno co nejrychleji scházet.

Z vysvlečeného oblečení pak maji děti za úkol svázat co nejdelší řetězec, který se však nesmí rozpojit. Časový limit se pohybuje kolem 10-15 minut a po jeho uplynutí se řetězec změří. Vyhrává to družstvo, které má delší nerozpojený řetězec.

Tip: Když mají děti na sobě oblečeny deky, spacáky a podobné nevhodné věci, můžete jim je buďto rovnou zakázat nebo různými drobnými úkoly jednoduše odstranit (např: přeskákat jako žába, válet sudy, atd.). Co zůstane ležet na zemi, nesmí děti použít.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: mato hra :jedi::rpg::sniper::neo::10::tralala::motorovka::kladivko::kulomet:
: My to hráli se 14ti letejma dětma a když nám tam pak holky zůstaly v podprsenkách, kluci přestali hrát aby líp viděli :haha:
: Je to jistě velmi zábavná hra, ale představím si, jak po zbytek tábora si nikdo z dětí nebude pamatovat, které oblečení je jeho.
: úplně NEJ hra :) (i kdyz nikoho nebavila :))
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!