Severní pól

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 10 až moc
Délka: Do 34 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 13. 2. 2008 v 01.41
Parametry: Na ven, Pro zasmání
Jedna z nej her která existuje, avšak dá se hrát pouze jednou.

Pravidla

Nastala hrozná zima. Minutu po minutě přituhuje. A Vám už asi nezbývá mnoho času soudě podle omrzlin. Je tu jediná možnost. Sehnat na sebe co nejvíce oblečení!!!

Svolejte děti a prezentujte jim podobným způsobem přechozí řádky. Udejte časový limit (cca 3-5 min.) v němž si mají děti na sebe navléci co nejvíce oblečení, které ve svých zásobách naleznou. Po uplynutí doby zapískejte a zase všechny shromážděte.

Následně vyložte neuvěřitelnou historku o tom, že za tu dobu co se děti nahoře oblékaly se podnebí úplně zbláznilo a naopak je neúprosné vedro. Jejich úkolem teď naopak bude, ze sebe všechno co nejrychleji scházet.

Z vysvlečeného oblečení pak maji děti za úkol svázat co nejdelší řetězec, který se však nesmí rozpojit. Časový limit se pohybuje kolem 10-15 minut a po jeho uplynutí se řetězec změří. Vyhrává to družstvo, které má delší nerozpojený řetězec.

Tip: Když mají děti na sobě oblečeny deky, spacáky a podobné nevhodné věci, můžete jim je buďto rovnou zakázat nebo různými drobnými úkoly jednoduše odstranit (např: přeskákat jako žába, válet sudy, atd.). Co zůstane ležet na zemi, nesmí děti použít.
Hru přidala: Daduska
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!