Kolo štěstí

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 10 až moc
Délka: Delší
Příprava: Snadná
Zapsáno: 16. 2. 2008 v 15.01
Jedna z oblíbených her našeho oddílu, je vhodná do lepšího počasí, délka cca hodina a půl (podle délky a množství úkolů), hraje se v táboře – na náměstíčku.

Pravidla

Příprava:
- Na kartičky napíšeme nejrůznější úkoly – např.:
Vyčisti si zuby
Ukaž, kde je sever (Kačer)
Dej někomu malý dáreček
Doběhni k oddílovému autu a zpět
- Pokud je úkolem odpovědět na nějakou otázku, nebo něco najít a přinést, napíšeme k úkolu do závorky vedoucího, kterému mají děti říct odpověď, ukázat splněný úkol...Pokud možno ale dětem důvěřujeme, že úkol splnily:-)
- Úkoly můžeme využít k potřebám tábora – Uřízni polínko a dones ho do kuchyně, nebo k potěšení někoho z tábora – Řekni Rosničce, že jí to dnes moc sluší, nebo k pobavení – Oběhni tábor a hlasitě zpívej Tichou noc, nebo jinou koledu:-)
- Kartičky očíslujeme od jedné do x (podle počtu hráčů) a rozmístíme do kruhu okolo náměstíčka (třeba ke stanovým kolíkům) tak, aby byly dobře vidět a byly popořadě za sebou!!

Hra:
Hráči se postaví každý k jedné kartičce a hra začíná. Hráč plní úkol, u kterého stojí, a po jeho splnění postupuje o číslo dál. Hru končí každá hráč tehdy, když po postupném splnění všech úkolů (popořadě! Nesmí se přeskakovat!) dojde k úkolu, u kterého začínal. Hra je na čas, hráč ohlásí vedoucímu když skončí.
Potřeby: kartičky podle počtu hráčů
Hru přidala: Miramis
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!