Kreslím, co vidím u souseda

Počet hráčů5moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 111 hodnocení70
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 16262 krát (6 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Rukodělková / tvořivá
Potřeby: tužka, papír / čtvrtka
... název hry sám vypovídá v čem hra spočívá

Pravidla

Hráči si sednou vedle sebe. Vedoucí hry vysvětlí úkol a sám nebo některý hráč, který umí dobře kreslit, si sedne na okraj řady. Hned začne kreslit nějaký jednoduchý námět (např. tábor, zoologickou zahradu, školu, třídu, sad…) opatřený popřípadě i nápisy. Jakmile soused vedle vidí začátek kresby, nečeká na pokračování a napodobuje všechny tahy prvního hráče. Podobně si počíná i třetí, čtvrtý, … až poslední hráč. Takže nikdo vlastně neví, jaký bude výsledek kresby. Po skončení hry vyvěsí organizátor kresby na vhodné místo a zvláště umístí první a poslední kresbu pro srovnání. Kresby popište pořadovým číslem, které hráč dostane hned na začátku hry.
 

Alternativní pravidla

: pak je tu ještě varianta, že si všichni sednou okolo stolu a každý kreslí to co má soused po pravici....
: My jsme to hráli, tak že jsme si obrázky malovali na záda. Poslednímu v řadě se ukázal obrázek a ten to překreslil na záda to před ním.....

Komentáře

: My sme to hrali jako herectvi. Boli timi, napr. 6 lidi a 5 sli za dvere. 1 se vysvetlilo co ma hrat. Zavolal se 1hrac s pred dveri a ten, ktory zustal v mistnosti zacne hrat pred svim hracem, to co ma hrat. Pak si jde sednout a ten prvyhrac, ktory to videl to zahraje tomu dlasimu a dlasimu a tak dale az ten posledni z timi, kdyz uvidi predposledniho hrace hrta, musi uhadnout, co to hral. Napr. Vodicovi se porouchalo auto a v panice hledal nekoho na uhaseni ohna v aute, nebo sadime stromky v parku, bojim se skocit bingeejumping atd. :):hura::cosi:
: Z vesmírné rakety nám vznikl bompar. :D Bylo zajímavé se po skončení podívat, jak vznikal :)
: my jsme tuhle hru hráli na mládeži a je zajímavé, že vždycky ten první má obrázek přes celou stránku a postupně se zmenšuje, až ten poslední má obrázek na čtvrt stránky. jinak doporučuji, je u toho velká sranda.
: Super hra, zejtra ji tem malejm harantum dam, diky moc.
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!