Holub / Racek

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti
Počet hráčů: 2 až moc
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 28. 4. 2006 v 22.05
Chlapík si v nóbl restauraci poručí holuba, ochutná ale jediné sousto...

Pravidla

Ano/ne detektivka.

Do začátku:
Chlapík a jeho snoubenka vejdou do nóbl restaurantu, poručí si pečeného holuba. Muž ochutná první sousto, pojednou se divně zatváří, náhle mu po tváří přejede zděšený výraz, vyběhne ven a zastřelí se.

Pod pokličkou
Kdysi Chlapík, jeho žena a jejich přítel pluli na zámořské lodi, která však ztroskotala a oni tři byli jediní, kteří se zachránili na pustém ostrově. Zdroj vody, ale málo jídla, jen nějaká tráva a sem tam odporná ryba ve studené vodě. Těžko, přetěžko přežívají. Jednoho dne chlapík spí, když náhle ho vzbudí přítel, že ulovil zbloudilého holuba, upekl ho a že už je prostřeno. Škoda jen, že jeho žena je pořád někde pryč, přítel tvrdí, že odešla na druhou stranu ostrova na průzkum... Chlapíkovi zmizení jeho ženy vrtá hlavou, ale má hlad, tak třetinu holuba s chutí sní. Jenže žena ne a ne se vrátit.
O něco později připluje loď a zachrání je. Žena je definitivně ztracena a chlapík se musí chtě nechtě smířit s tím, že už ji nikdy neuvidí. Život plyne dál, bolest přebolí, dokonce si najde novou lásku a chystá se jeho druhá svatba. Pár dní před tím ale chlapík poprvé v životě ochutná, jak chutná holub, a pozná, že to nebyl holub, ale jeho žena, koho mu přítel naservíroval. Šok z tohoto poznání nevydrží...
Hru přidal: Okoun
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!