Holub / Racek

Počet hráčů2moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 46 hodnocení61
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 13088 krát (4 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Ano/ne detektivka
Potřeby: žádné
Chlapík si v nóbl restauraci poručí holuba, ochutná ale jediné sousto...

Pravidla

Ano / ne detektivka.

Do začátku:
Chlapík a jeho snoubenka vejdou do nóbl restaurantu, poručí si pečeného holuba. Muž ochutná první sousto, pojednou se divně zatváří, náhle mu po tváří přejede zděšený výraz, vyběhne ven a zastřelí se.

Pod pokličkou
Kdysi Chlapík, jeho žena a jejich přítel pluli na zámořské lodi, která však ztroskotala a oni tři byli jediní, kteří se zachránili na pustém ostrově. Zdroj vody, ale málo jídla, jen nějaká tráva a sem tam odporná ryba ve studené vodě. Těžko, přetěžko přežívají. Jednoho dne chlapík spí, když náhle ho vzbudí přítel, že ulovil zbloudilého holuba, upekl ho a že už je prostřeno. Škoda jen, že jeho žena je pořád někde pryč, přítel tvrdí, že odešla na druhou stranu ostrova na průzkum... Chlapíkovi zmizení jeho ženy vrtá hlavou, ale má hlad, tak třetinu holuba s chutí sní. Jenže žena ne a ne se vrátit.
O něco později připluje loď a zachrání je. Žena je definitivně ztracena a chlapík se musí chtě nechtě smířit s tím, že už ji nikdy neuvidí. Život plyne dál, bolest přebolí, dokonce si najde novou lásku a chystá se jeho druhá svatba. Pár dní před tím ale chlapík poprvé v životě ochutná, jak chutná holub, a pozná, že to nebyl holub, ale jeho žena, koho mu přítel naservíroval. Šok z tohoto poznání nevydrží...
 

Alternativní pravidla

: Já to znám takto: Muž vejde do restaurace. Objedná si pštrosa. Ochutná, vytáhne pistoli a zastřelí se.
Řešení: Kdysi byl tento muž (mimochodem byl slepý) s partou na ostrově, kde ztroskotal. jednoho dne mu předložili ,,pečenéo pštrosa'' (ve skutečnosti jeho ženu, což však nevěděl). Jakmile byli zachráněni, šel muž ochutnat opravdového pštrosa, jelikož měl jisté podezření - od té doby co jedli ,,pštrosa'' svou ženu neviděl. Jakmile ochutnal - zjistil, že tehdy snědl vlastní ženu - zastřelil se.
: Já to znám takto: žena přijde do restaurace a objedná si lososa. Sní první sousto a vyběhne z restaurace pod kola kamionu, kde následně umírá.
ŘEŠENÍ: Žena a muž ztroskotají na ostrově. Jednoho rána muž přiběhne za ženou že ulovil lososa. Žena ho nikdy nejedla ale měla hlad. pak je to stejné přijede loď, zachrání je, žena si objedná svého "zachránce" a - chutná úlně jinak, a tak jí dojde, že to, co jedla na ostrově byla kde jaká zdechlina... :amen::jojo:8-)
: Já znám, že ochutná slepičí polévku...
: ;-) Znám ještě jiný příběh,řekla bych, že o něco lepší : Na ostrově ztroskotali matka,otec a syn. Nemají co jíst, tak se matka obětuje pro záchranu syna a manžela a zabije se.Otec ji naservíruje, synovi řekne že je to racek.Ten pak po letech racka ochutná v restauraci, ale nezastřelí se- zemře na šok...:)
: Já znám verzi "Albatros" : Chlapík je na ostrově, kde sídlí i kmen lidožroutů, se kterými přežije díky tomu, že ho zásobují masem z albatrosa. Když ho ale doopravdy ochutná, tak zjistí, co ve skutečnosti jedl na ostrově. Příběh začíná tak, že si dá v restauraci albatrosa, ochutná, vyjde ven a zastřelí se :)
: Ja to poznám s korytnačkou :))
: Ja to znam s tunakem, ze jezdila rybarska lod a dlouho bloudila. Nemeli jidlo, tak postupne jedli rybare, kteri umreli hladem. Jeden nevidomý odmítal jíst a tak mu říkali že jí tunaka, ktereho ulovili...
: Znám ten příběh v trošku jiné verzi, která se jmenuje "Racek": Chlapík je nevidomý a v restauraci si objedná racka, protože se chce ujistit, že tenkrát na ostrově opravdu nejedl svou ženu... Přece jen na moři je víc racků než holubů:)

Komentáře

: omlouvám se,nedala jsem to do a.pravidel.so sorry
: Mě to napadlo trochu jinak.je to lehoulinká verze pro malý prcky.
motivace:Chlapík a jeho snoubenka vejdou do nóbl restaurantu, poručí si pečeného holuba. Muž ochutná první sousto, pojednou se divně zatváří, náhle mu po tváří přejede zděšený výraz, vyběhne ven a zastřelí se.

takže je to uplně stejný jako ta předtim,ALE:
ten holub!ochutná jen jedno sousto!Holub z nosu!:hura:
: => Tifany: Tak se poděl ;)
: Hádali jsme, když nám to řekla nnaše vedoucí. Ještěže to říkala až po večeři, jinak bych jí asi njedla.....
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!