Sladká ambrozie

Hru přidal: Krtek-Markus
Zdroj nebo autor: Nejen má hlava...
Zapsáno: 8. 9. 2008 v 17.06
Zhléhnuto: 8346 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Pohybová, Bojovka, Chodička / strategická
Potřeby: Pet lahve, nafukovací balonky, skleničky od dětské výživy, přípíňáky, papírové koule.
Běhání po lese, praskání balonků, sběr a dražba lepkavé tekutiny...

Pravidla

Hru jsme hráli jakožto jeden z úkolů velkého Julia Caesara, který nás požádal o zajištění nápojů na jeho parlamentní orgie.

Příprava: Velké množství pet-lahví (čím více tím lépe) naplníme vodou obarvenou potravinářským barvivem (nejlépe alespoň 4 druhy, pro věrohodnost možno osladit) a rozmístíme po lese na sromy do různé výšky. Dále zhotovíme nezralé ambrozie (bílé balonky naplněné normální vodou), které též rozmístíme po lese a které po prasknutí sběrače postříkají. Dále pro každého hráče skleničku od dětské výživy opatřenou značkou z lepící pásky zhruba v jedné čtvrtině výšky. A taky papírové koule.

Pravidla: Každý hráč si zhotoví libovolně dlouhou tyč s připíňákem na konci a obdrží jednu skleničku. Hraje se na družiny (počet neomezen). Hráči se rozeběhnou po lese a propichují lahve nebo balónky a tekutinu chytají do svých skleniček. Pokud dosáhnou 1/4 své skleničky, mohou loupit ambroziový sirup ostatním hráčům z cizí družiny a to tak, že soupeře zasáhnou papírovou koulí a obdrží všechnu jeho šťávu. Kdykoliv mohou dojít ke svému družinovému stanovišti (všechny jsou na stejném, organizátorem určeném místě - např. střed herního území, tábořiště...) a vylít obsah své skleničky do nádoby jeho družiny (každý druh zvlášť). Po lese dále běhají alespoň dvě vosy, které hráče chytají a sirup buď vypijí, nebo vylijí. Po skončení hry družiny zvlášť a mimo dohled a doslech ostatních družin přistupují k Caesarovi, se kterým smlouvají a snaží se 1ml každé barvy sirupu prodat co nejdráže.
Vyhrává družina, která bude mít po ukončení dražby nejvíce sestercií (římská měna).
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!