Minifotbal / bomba

Počet hráčů1230
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 55 hodnocení75
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 9979 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Na hřiště, Pohybová, Sportovní
Potřeby: žádné
Trefování se do míče rukama.

Pravidla

Motivace: Představte si, že jste přijeli na mistroství světa ve fotbale. Stalo se ale neštěstí a stadión i s vašimi spoluhráči odnesli mimozemšťani. Medaile jsou ale už udělané, tak to musíme zvládnout uhrát sami.
Průběh 1: Hráči se postaví do kruhu tak, že stojí rozkročmo a nohama se vzájemně dotýkají. Vedoucí do kruhu hodí míč. Úkolem hráčů je dát ostatním co nejvíc gólů (trefit se míčem mezi nohy). Hráči by se neměli trefovat do branky souseda. Míč smí odrážet jen rukama. Míč se nesmí házet. Pokud je hráčů vyšší počet, nebo jsou starší a šikovnější, může vedoucí přidat další míč.

Průběh 2: BOMBA. Vynechá se fotbalová motivace a hraje se na vypadávání. Kdo zůstane jako poslední (dvojice, trojice...)
 

Alternativní pravidla

: My to hrajeme tak, že když někdo dostane gól, tak hraje jen jednou rukou. Pokud dostane další, tak se otočí zády a hraje zase oběma. Pokud dostane další, tak hraje zády jednou rukou. A pokud někomu gól dá, může se zase o jeden stupeň vrátit.
: hrajem to na vypadavani: kdyz dostanete jeden gol musite se v kruhu otocit takze mic sledujete mezi nohama a trefujete ho pozadu. po druhym golu uz vypadavate z kruhu

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!