Zpívací skupinovka

Počet hráčů315
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 45 hodnocení66
%

Autor:
Zdroj: schůzka
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4920 krát (2 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Slovní, Na inteligenci / paměť
Potřeby: žádné
Znáte dobře texty písniček? Ověřte si to!

Pravidla

Rozdělíme se na několik skupin a jeden stojí uprostřed, nebo nějak, aby bylo vidět, že nepatří do žádné skupiny. A ten jeden co nepatří do žádné skupiny si vymyslí jedno slovo a pak ho řekne všem skupinám, a ty pak mají za úkol, vymyslet nějakou písničku, u které je v textu někde to slovo, je dobré, si domluvit, než začneme hrát, pořadí skupin, aby se pak nehádali. Mohou se používat zdrobněliny a měnit tvary těch slov, když některá skupina neví, má trestný bod, po čase, se dá dávat třeba víc slov najednou (skupina musí vymyslet písničku, kde jsou všechny tato slova). Jo, a tu písničku musí zazpívat, stačí třeba jen ten kousek, kde to slovo je. A teď vám sem napíšu ukázku ze hry.

Pájo, ty jdi k Tomášovi a Slepejšovi a už s nimi konečně vymysli název skupiny, A ty, Honzo, běž k Šídlu a Mandarince! Tak už máte ty názvy!?!?' ' Pája povídá: My jsme Hadi, a tady Šídlo, říká, že oni jsou Zpěváci.' ' Dobře, a co Boubánek a jeho skupina, co Boubánku?' ' My jsme Straky.' 'Tak dobře, můžeme začít, tak třeba cesta, začněte, Hadi.' 'Na Okoř je cesta, jako žádná ze sta roubená je stromama, stromama...' 'Dobře, stačí, a co vy, Zpěváci!' 'Okolo chlívku cestička, okolo chlívku cestička, a na ní se zelená, a na ní se....' 'Dobře, a teď ještě Straky!' 'Lesem, rájem, širým krajem, jak jde cestička, jak jde cestička...' 'Stačí,
teď znova Hadi!' 'Hmmm, nevíme!' 'Takže trestňák!!'.....
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!